محل فروش دارو‌های قاچاق در آستانه‌اشرفیه کشف شد

فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه با اشاره به کشف محل فروش داروهای قاچاق در آستانه‌اشرفیه، گفت: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات نامحسوس به همراه نماینده مرکز بهداشت و اداره صمت به یک واحد صنفی اعزام شدند که در بازدید از این واحد صنفی، ۲۴۶ قلم انواع قرص قاچاق کشف شد و واحد صنفی متخلف هم پلمب شد.

به گزارش مجله خبری تپــــور از آستانه‌اشرفیه، سرهنگ سید مهدی نجفی‌پور با اشاره به کشف محل فروش داروهای قاچاق در آستانه‌اشرفیه، اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر توزیع دارو‌ها‌ی قاچاق در یک واحد صنفی در آستانه‌اشرفیه ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات نامحسوس به همراه نماینده مرکز بهداشت و اداره صمت به واحد صنفی مورد نظر اعزام شدند افزود: در بازدید از این واحد صنفی، ۲۴۶ قلم انواع قرص قاچاق کشف شد که متهم ۴۶ ساله این پرونده به مرجع قضائی معرفی و واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

ویسرهنگ نجفی‌پور با اعلام اینکه کارشناسان ارزش تقریبی دارو‌های کشف شده را بیش از ۳۱ میلیون ریال برآورد کردند افزود: پلیس فعالیت سودجویان بازار دارو را رصد کرده و با جدیت با آن‌ها برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

انتهای پیام/۱۳۰۳