دو مرد میانسال توسط جمعیت هلال‌احمر گیلان در ارتفاعات رودبار پیدا شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به پسدا شدن دو مرد میانسال ۵۵ ساله در ارتفاعات رودبار گفت: پس از سیزده ساعت عملیات جستجو و نجات توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر، هر دو گمشده پیدا و به مکان منتقل شدند و پس از آن به مسیر اصلی هدایت شدند.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به گم‌شدن دو مرد میانسال در ارتفاعات رودبار اظهار کرد: بامداد روز جاری ۲۵ خرداد ماه، ساعت: ۰۱:۳۱ گزارشی مبنی بر گمشدن دو مرد میانسال ۵۵ ساله به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد که پس از دریافت گزارش، بلافاصله یک تیم کوهستان جهت جستجو و نجات افراد گمشده به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

غلامی ضمن اشاره به پیدا شدن هر دو گمشده گفت: پس از سیزده ساعت عملیات جستجو و نجات توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر، هر دو گمشده پیدا و به مکان منتقل شدند و پس از آن به مسیر اصلی هدایت شدند.

وی در انتها با اشاره به سامانه ارتباطات مردمی این سازمان، افزود: مردم برای گزارش حادثه به صورت شبانه روزی می‌توانند با تلفن ۱۱۲ (ندای امداد) تماس بگیرند.

انتهای پیام/۱۳۰۳