یک داماد به دست برادر همسرش در آستانه‌اشرفیه به قتل رسید

فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه از وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در این شهرستان خبرداد و گفت: قاتل فراری در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

به گزارش مجله خبری تپور از آستانه‌اشرفیه، سرهنگ سید مهدی نجفی‌پور در تشریح جزییات قتل داماد به دست برادر همسرش در آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره نزاع با سلاح شکاری در روستای گورابجوار در ساعت ۱۴:۰۰ روز جاری بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس آگاهی و امنیت برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به علت این قتل تصریح کرد: با حضور ماموران در محل وقوع جرم در برسی های میدانی اولیه مشخص شد داماد و برادر همسرش به علت اختلافات خانوادگی برسر ارث و میراث بایکدیگر درگیر و داماد از ناحیه کشاله ران مورد اصابت دو گلوله فشنگ سلاح شکاری ته پر باردر همسر قرار می گیرد.

فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه با اشاره به انتقال مصدوم به بیمارستان از مرگ وی بعلت شدت جراحات وارده خبرداد و گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی قاتل فراری در مخفیگاهش در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

نجفی‌پور با اشاره به اینکه علت درگیری ارثیه بود، بیان کرد: قاتل ۴۵ ساله در تحقیقات فنی پلیس به بزه ارتکابی اعتراف و علت در گیری را اختلافات خانوادگی برسر ارثیه عنوان کرد که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و سلاح ته پر دولول فرد ضارب که توسط دوستش به شهر دیگر انتقال شده بود با کار فنی و اطلاعاتی و طی هماهنگی قضایی در شهر همجوار کشف شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳