تیم فوتبال داماش به کرمانشاه اعزام می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به حمایت از برخی از تیم‌های ورزشی، گفت: در بودجه سالیانه شهرداری رشت، ردیفی به منظور حمایت از تیم‌های ورزشی از جمله تیم‌های فوتبال سپیدرود و داماش وجود دارد.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا امروز در دیدار با مالک تیم فوتبال داماش در ساختمان شورای رشت، اظهار کرد: شهرداری رشت همه ساله در بودجه سالیانه خود برای حمایت از تیم‌های ورزشی از جمله تیم‌های فوتبال داماش و سپیدرود اعتباراتی در نظر می گیرد و در بودجه سال ۱۴۰۱ نیز این ردیف وجود دارد.

وی با تاکید به اینکه تیم های داماش و سپیدرود مورد علاقه و حمایت مردم رشت بالاخص جوانان این شهر هستند افزود: یکی از راه هایی که می توان با این دو تیم فوتبال مساعدت کرد ، در اختیار قرار دادن فضاها و امکاناتی که بخشی از هزینه های این دو تیم پرطرفدار رشتی را تامین نماید و دیگر نیازی به دریافت کمک مالی نداشته باشند.

مالک تیم فوتبال داماش نیز در این دیدار با اشاره به اینکه به حمایت شورای رشت نیاز مند هستیم اظهار کرد: تیم داماش یکی از دلایل نشاط اجتماعی در این شهر است.

داریوش نصیری با بیان اینکه تیم داماش به منظور شرکت در مسابقات باید روز شنبه باید به کرمانشاه اعزام شود، افزود: متاسفانه به دلیل عدم حمایت از ورزش، سرمایه گذاران این حوزه فراری می شوند و انتظار داریم با توجه به شرایط فعلی داماش حمایت بیشتری از این تیم به منظور حضور مقتدر در مسابقات انجام شود.

انتهای پیام/۱۳۰۳