باید میدان برای فعالیت عموم مردم در راستای رفع مشکلات کشور فراهم شود

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور با بیان اینکه جبهه کفر از تمام امکانات مالی و رسانه‌ای خود برای از بین بردن پیوندهای اجتماعی استفاده می‌کند، گفت: جنگ امروز یک جنگ خانه به خانه است و دشمن می خواهد تک تک خانواده‌ها را مورد هدف قرار دهد.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از رشت، ابراهیم نورمحمدی شب گذشته در ویژه مراسم«شهادت پاداش مجاهدت» در مسجد سلیمانداراب رشت با بیان اینکه امروز اتحاد مردم با یکدیگر لازمه عبور از مشکلات است اظهار داشت: جبهه کفر امروز تمام ظرفیت خود را به کار گرفته تا پیوندهای قلبی میان جامعه را از بین ببرد.

ابراهیم نورمحمدی همسایگی، صله رحم و اخوت را سه پیوند مهم قلبی میان مردم در جامعه اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: امروز انسان‌هایی در جامعه ما و در محلات ما حضور دارند که زندگی خود را وقف خدمت به مردم کردند.

وی با بیان اینکه امروز باید میدان را برای فعالیت عموم مردم در راستای رفع مشکلات کشور فراهم کرد گفت: امروز انقلاب اسلامی در یک پیچ تاریخ و مهم قرار دارد و طبق فرموده مقام معظم رهبری قطعا انقلاب باقدرت به قله خود صعود خواهد کرد.

مسئول قرارگاه تحول اجتماعی کشور با بیان اینکه جبهه کفر از تمام امکانات مالی و رسانه‌ای خود برای از بین بردن پیوندهای اجتماعی استفاده می‌کند گفت: جنگ امروز یک جنگ خانه به خانه است و دشمن می خواهد تک تک خانواده‌ها را مورد هدف قرار دهد.

نورمحمدی با اشاره به اینکه امروز دولت‌ها و حاکمیت‌ها نمی‌توانند بدون بهره‌مندی از ظرفیت‌های مردمی مشکلات را برطرف کنند گفت: امروز مجموعه‌های مردمی با اخلاص در گوشه و کنار محلات درحال فعالیت برای رفع مشکلات و معضلات اجتماعی هستند.

وی اخلاص در عمل را لازمه موفقیت مجموعه های مردمی دانست و تصریح کرد: میرزا کوچک خان جنگلی نمونه بارز انسانی است که اخلاص او باعث ماندگاری در طول تاریخ شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳