بازرسی‌ها و نظارت بر بازار با کمک بسیج اصناف تشدید شود

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر تشدید نظارت و بازرسی دستگاه های متولی با کمک بسیج اصناف در همه نقاط استان، اعضای ستاد تنظیم بازار را مکلف کرد برخورد جدی با محتکران، کم‌فروشان و گران فروشان داشته باشند و با سودجویان و مخلان بازار، بدون اغماض برخورد کنند.

به گزارش مجله خبری تپــــور، اسدالله عباسی عصر روز گذشته در جلسه کمیته اقدام مشترک و ستاد تنظیم بازار استان با یادآوری اینکه هیچ افزایش قیمتی بالاتر از نرخ مصوب در مورد کالاهایی که اصلاح قیمت داشته اند، قابل قبول نیست، اظهار کرد: استمرار نظارت‌ها و اهتمام کافی به توزیع کالا در همه نقاط استان و برخورد قاطع و قانونی با فرصت طلبان، سودجویان و مخلان تعادل بازار باید مورد توجه باشد.

وی با بیان اینکه مردم در زمینه تامین، توزیع و نظارت کافی نگرانی نداشته باشند، افزود: به اندازه کافی کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم موجود است و در تامین کالاهای پرمصرف هم مشکلی نیست بنابراین باید توزیع مناسب و نظارت کافی و جدی در همه مناطق گیلان مد نظر باشد.

استاندار گیلان توزیع متوازن کالاها در نقاط مختلف استان را ضروری دانست و بیان کرد: مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی بویژه اعضای ستاد تنظیم بازار و فرمانداران، به صورت میدانی در کنار مردم بوده و در اجرای صحیح مردمی کردن اقتصاد، تمام قد پای کار هستند.
وی بار دیگر استمرار اهتمام جدی مسئولان نهادهای اقتصادی ، اعضای ستاد تنظیم بازار استان و همراهی دستگاه های نظارتی، انتظامی و امنیتی برای برخورد با سودجویان در جهت ایجاد فضای آرامش برای هم استانی ها و نا امن کردن فضا برای سودجویان را مورد تأکید قرار داد.
عباسی با اشاره به صادق‌الوعد بودن دولت سیزدهم، گفت: این دولت در اجرای مردمی کردن اقتصاد آبرو گذاشته و همه راه های فساد را برای سودجویان می بندد و قطعا مردم با صبوری و اعتماد به دولت، شهد شیرین اجرای اقتصاد اسلامی و عادلانه سازی یارانه ها را خواهند چشید.
انتهای پیام/1303