کانون بازنشستگان آموزش و پرورش نیازمند یاری مسوولان است

رئیس شورای اسلامي شهر رشت با بیان اینکه مدیون قشر خدوم معلم هستیم، گفت: همواره مدیون زحمات قشر خدوم معلم هستیم و برای رفع مشکلات این جامعه در حد توانمان همراهی می‌کنیم.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا امروز در دیدار با جمعی از اعضای هیئت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش رشت اظهار کرد: خانواده آموزش و پرورش بسیار بزرگ است و کانون بازنشستگان آموزش و پرورش رشت ،متشکل از چهره های ارزشمندی است که سالها برای روشنایی بخشیدن به زندگی انسان ها و گسترش علم و دانش تلاش کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سعی می‌کنیم در حد توانمان از زحمات معلمین خدوم تجلیل کنیم، افزود: در دیدار امروز نسبت به بخشی از دغدغه‌های بازنشستگان آموزش و پرورش اطلاع پیدا کردم و امیدوارم بتوانیم بخشی از مشکلاتشان را برطرف نمائیم.

بازنشستگان آموزش و پرورش با مشکلات فراوانی مواجه هستند
رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش رشت نیز در این دیدار با اشاره به اینکه بازنشستگان آموزش و پرورش با مشکلات فراوانی مواجه هستند اظهار کرد: برخی از بازنشستگان آموزش و پرورش به بنده مراجعه و دغدغه هایشان را مطرح می کنند.

منوچهر اکبری با بیان اینکه مکانی که برای کانون بازنشستگان آموزش و پرورش در اختیار داریم بسیار نامناسب و محقر است افزود: از ریاست شورای رشت تقاضا داریم مکانی مناسب در اختیار کانون بازنشستگان آموزش و پرورش قرار دهند تا شأنیت این قشر حفظ شود و برای رفع مشکلات این کانون نیازمند یاری مسوولین هستیم.

انتهای پیام/۱۳۰۳