زمان‌بندی پروژه رینگ ۹۰ متری توسط شهردار رشت اعلام شود

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با ابراز گلایه از بی اعتمادی شهروندان به مجموعه مدیریت شهری رشت، گفت: اگر قرار است با این بی‌برنامگی‌ها و تکرار مکررات گام برداریم یقینا شورای ششم رشت به سرنوشت برخی از شوراهای ادوار گذشته این شهر که در دوران فعالیتشان حاصلی برای شهر به همراه نداشتند، دچار می‌شود.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا در جلسه بررسی پروژه رینگ ۹۰ متری در ساختمان سرمایه گذاری شهرداری رشت با ابراز گلایه از عدم ارائه مباحث جدید پیرامون این پروژه اظهار کرد: مواردی که در این جلسه مطرح شد ، در دوران فعالیت شورای چهارم رشت نیز اعلام شده بود متاسفانه در این جلسه موضوع جدیدی برای پروژه رینگ ۹۰ متری مطرح نشد.

وی با تاکید به اینکه شورای رشت به استناد صحبت های شهردار در روز انتخاب شدن برای این جایگاه ، به شهروندان رشت پیرامون اجرای رینگ ۹۰ متری قول داده است افزود: از شهردار رشت به عنوان فردی که سابقه ۸ سال فعالیت در جایگاه عضو شورا را دارد ،انتظار می رود در ارائه برنامه ها پیرامون پروژه های اولویت دار رشت گام های مؤثرتری مشاهده شود .

رئیس شورای اسلامي شهر رشت با ابراز گلایه از بی اعتمادی شهروندان به مجموعه مدیریت شهری رشت تصریح کرد: اگر قرار است با این بی برنامگی ها و تکرار مکررات گام برداریم یقینا شورای ششم رشت نیز به سرنوشت برخی از شوراهای ادوار گذشته این شهر که در دوران فعالیتشان حاصلی برای شهر به همراه نداشتند، دچار می شود.

کارگرنیا به مشکلات ایجاد شده در حوزه سراوان اشاره کرد و گفت : اینکه بخشی از توان شهرداری رشت اخیرا در حوزه سراوان هزینه شده است را قبول داریم ، اما این موضوع نباید به بی توجهی نسبت به دیگر مباحث شهری بیانجامد و هر واحدی از شهرداری رشت موظف است به وظایفش بپردازد.

انتهای پیام/۱۳۰۳