بازگشایی سراوان با اقناع سازی مردم صورت گرفت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه امروز پلیس برای بازگشایی لندفیل سراوان در منطقه حضور یافت، گفت: متأسفانه تعدادی از افراد از این مطالبه به حق مردم سوء استفاده می‌کردند که با اشرافیت پلیس این افراد شناسایی شدند و با اقناع مردم سایت سراوان بازگشایی شد.

به گزارش مجله خبری تپـــور از ذرشت، سرهنگ رسول‌زاده دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در رشت با اشاره به فرصت ۲۰ روزه‌ای که برای رفع سد معبر لندفیل سراوان به مردم داده شد، اظهار کرد: امروز عوامل پلیس با حکم قضایی و برابر مصوبات شورای تأمین و در راستای شرح وظایف اصلی خود که همانا تأمین نظم و امنیت شهروندان است برای بازگشایی لندفیل سراوان در منطقه حضور یافتند.

وی با تأکید بر حل مشکل سایت زباله سراوان گفت: این مسئله باعث بروز مشکلات زیست محیطی و مشکلات عدیده‌ای برای شهروندان به ویژه مردم بخش سراوان نیز شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به همکاری خوب اهالی سراوان با پلیس بیان کرد:  امروز عوامل پلیس در منطقه حضور پیدا کردند و مردم سراوان نیز همکاری بسیار خوبی داشتند و الحمدالله اوایل صبح سایت باز شد، مردم اقناع شده و مشکل نیز برطرف شد.

رسول زاده با اشاره به حضور برخی عوامل برهم زننده نظم و امنیت در موضوع سراوان افزود: متأسفانه تعدادی از افراد از این مطالبه به حق مردم سوء استفاده می‌کردند که با اشرافیت پلیس این افراد شناسایی شده و پرونده آنان در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

انتهای پیام/1303