وجود ۴۸هزار شهید ارتش در دوران دفاع مقدس نشان‌دهنده ولایتمداری ارتش در جمهوری اسلامی است

فرمانده ناوگان شمال و منطقه دریایی چهارم امام رضا(ع) با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران کرونا پابه‌پای کادر درمان به کنترل این ویروس منحوس پرداخته است، گفت: در دوران کرونا ارتش بیمارستان‌های خود را در اختیار درمان بیماران کرونایی قرار داده و همچنین با ساخت بیمارستان جدید به کمک کادر درمان آمده است.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، فرمانده ناوگان شمال و منطقه دریایی چهارم امام رضا (ع) نیز صبح امروز در مراسم رژه‌ای ارتش جمهوری اسلامی ایران در بوستان ملت رشت با اینکه ارتش همواره خود را خادم ملت در عرصه‌های مختلف می‌داند، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی از اولین روزهای پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی و در دوران دفاع مقدس در کنار بسیج و سپاه با حضور مؤثر و قدرتمند مانع از جدایی یک متر از خاکش مقدس این کشور شدند.

ناخدا یکم حمیدرضا سعادت با اشاره به برنامه استکبار برای ایجاد تزلزل در جمهوری اسلامی گفت: بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی و منافقین تداوم ماندگاری نظام را مانع رسیدن به اهداف خود می‌دانستند لذا از هیچ تلاشی برای ظلم به این ملت دریغ نکردند ولی ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح تمام برنامه‌های آنان را خنثی کردند.

وی وجود ۴۸ هزار شهید ارتش در دوران دفاع مقدس را نشان‌دهنده ولایتمداری ارتش در جمهوری اسلامی دانست و افزود: استان گیلان همواره در دوران دفاع مقدس حضوری بسیار قدرتمند داشته و هشت هزار شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند که از این تعداد سه هزار و ۶۰۰ شهید مربوط به ارتش بوده است.

فرمانده ناوگان شمال و منطقه دریایی چهارم امام رضا (ع) با تأکید بر نقش تأثیرگذار ارتش در حل بحران‌‌های طبیعی در کشور بیان کرد: هر جا بحرانی بوده ارتش پای‌کار آمده و به‌درستی شعار ارتش فدا و خادم ملت را معنا کرده است که از مصادیق مردمی بودن آن حضور به‌موقع در امداد و کمک‌رسانی در حوادث طبیعی می‌باشد.

سعادت با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران کرونا پابه‌پای کادر درمان به کنترل این ویروس منحوس پرداخته است، افزود: در دوران کرونا ارتش بیمارستان‌های خود را در اختیار درمان بیماران کرونایی قرار داده و همچنین با ساخت بیمارستان جدید به کمک کادر درمان آمده است.

انتهای پیام/1303