مسئولان قضایی گیلان از یک شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری بازدید کردند

دادستان مرکز گیلان با اشاره به اینکه این شرکت های تولیدی و تجاری می توانند در حوزه هایی مانند معضل پسماند و زباله در گیلان ورود نمایند گفت: اقداماتی مانند ساخت دستگاه تفکیک زباله خانگی از مبدا و تبدیل قسمتی از آن به کمپوست در دستور کار این شرکت قرار گرفته است تا با تکمیل سیر مطالعاتی و با کمک و یاری دستگاه های اجرایی به زودی شاهد اقدامات چنین شرکت هایی در حل مشکلات استان باشیم.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، حجت الاسلام‌و‌المسلمین حمزه خلیلی رئیس‌کل دادگستری استان گیلان به همراه سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان ازیک شرکت دانش بنیان در پارک علم  فناوری رشت بازدید کردند.

سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان با اشاره به شعار سال 1401 که تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نامگذاری شده است اظهار کرد: بازدید از این شرکت دانش بنیان در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان قرار گرفت تا از نزدیک با فعالیت ها و مشکلات شرکت های دانش بنیان آشنا شده و در رفع معضلات آنان تلاش نماییم.

وی تولید علم در این شرکت را قابل تحسین دانست و تصریح کرد: این شرکت از معدود شرکت های دانش بنیانی است که علاوه بر طراحی و اجرا با تجاری کردن تولیدات خود در حوزه لوازم خانگی از شرکت های موفق کشور در خاور میانه می باشد.

دادستان مرکز استان با اشاره به اینکه این شرکت های تولیدی و تجاری می توانند در حوزه هایی مانند معضل پسماند و زباله در استان گیلان نیز ورود نمایند گفت: اقداماتی مانند ساخت دستگاه تفکیک زباله خانگی از مبدا و تبدیل قسمتی از آن به کمپوست در دستور کار این شرکت قرار گرفته است تا با تکمیل سیر مطالعاتی و با کمک و یاری دستگاه های اجرایی به زودی شاهد اقدامات چنین شرکت هایی در حل مشکلات استان باشیم.

انتهای پبام/1303