مردم هیچ‌گاه فداکاری و جهاد ارتش در خلیج‌فارس را فراموش نخواهند کرد

استاندار گیلان با بیان اینکه مردم هیچ‌گاه فداکاری و جهاد ارتش در خلیج‌فارس را فراموش نخواهند کرد، گفت: حضور نیروهای دریایی ارتش و سپاه در آب‌های آزاد نشان از آرمان‌ها و اندیشه‌های مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) است که اجازه تجاوز دشمن به خاک ایران را نمی‌دهند.

به گزارش مجله خبری تپـــور از رشت، استاندار گیلان صبح امروز در  مراسم رژه‌ای ارتش جمهوری اسلامی ایران در بوستان ملت رشت با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس حماسه‌های عظیمی را خلق کردند، اظهار کرد: ارتشیان در دوران دفاع مقدس حماسه‌های عظیمی خلق کرده و سبب شدند که ملت ایران امروز در آرامش زندگی کنند.

اسدالله عباسی با اشاره به تلاش منافقین به‌منظور انحلال ارتش جمهوری اسلامی در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ارتش یک سرمایه برای ملت است به این دلیل منافقین در تلاش بودند تا ارتش را منحل کنند ولی امام راحل (ره) در روز ۲۹ فروردین با انتخاب روز ارتش به این هدف پایان داد.

وی نقش ارتش جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس در عدم‌ جدایی یک متر از خاک مقدس این کشور را بسیار مؤثر دانست و افزود: در دوران دفاع مقدس ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح با فداکاری خود باعث مستحکم شدن مقدس جمهوری اسلامی شدند.

نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر لزوم توجه به اجرای بیانیه گام دوم انقلاب در ارتش جمهوری اسلامی بیان کرد: امروز هم‌زمان با بیانیه گام دوم، دشمنان به دنبال توطئه بوده و با حمایت دلارهای نفتی در حال تلاش برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند ولی با تدابیر مقام معظم رهبری و نیروهای مسلح ازجمله ارتش و سپاه پاسداران توطئه دشمن خنثی شده است.

عباسی با بیان اینکه مردم هیچ‌گاه فداکاری و جهاد ارتش در خلیج‌فارس را فراموش نخواهند کرد، تصریح کرد: حضور نیروهای دریایی ارتش و سپاه در آب‌های آزاد نشان از آرمان‌ها و اندیشه‌های مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) است که اجازه تجاوز دشمن به خاک ایران را نمی‌دهند.

انتهای پیام/1303