مدیریت مصرف انرژی برق، یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با تاکید بر اینکه استفاده بهینه از انرژی برق، جهان شمول بوده و مختص کشورمان نیست، گفت: استفاده بهینه باید در خصوص تمامی حامل‌های انرژی مد نظر قرار گرفته و بطور جدی و اساسی رعایت شود.

به گزارش مجله خبری تپــــور، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه باید از تمامی وسایل ارتباط جمعی باید جهت اطلاع رسانی محتوای تعرفه‌های برق به مردم عزیز و شریف گیلان بهره بگیریم، اظهار کرد: بطور حتم آگاهی مردم از مفاد تعرفه های جدید برق، در استفاد بهینه از برق کمک شایانی به صنعت برق کشورخواهد کرد.

داراب‌زاده با بیان اینکه کمبود چشمگیر بارش نزولات جوی، خشکسالی و کاهش ذخیره منابع آبی تولید برق، روند سریع رشد بار و همچنین مصرف بالای تجهیزات سرمایشی در سال آینده نیز می‌تواند صنعت برق را با چالش تامین انرژی در زمان پیک مواجه کند، تصریح کرد: برای اینکه در سال آتی مشکلی در تامین برق نداشته باشیم باید از تمامی ظرفیت های موجود در زمینه استفاده بهینه از انرژی بهره گیریم و آنها را تمام و کمال اجرا کنیم. استفاده از ظرفیت صدا و سیما، استفاده از ظرفیت تمامی وسایل ارتباط جمعی، استفاده از فضای مجازی، استفاده حداکثری از ظرفیت صنایع و کاربرد راهکارهاي بسيار ساده و بدون هزينه در زمینه استفاده بهینه از انرژی برق، باید بطور جد مد نظر قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با تاکید بر اینکه باید نه تنها در زمینه برق، بلکه در زمینه آب، گاز و سایر مواهب خدادادی آنرا رعایت و اجرا کنیم، گفت: مدیریت مصرف انرژی برق خاص کشور ایران نبوده و یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

انتهای پیام/1303