فرهنگ ایثار، شهادت و روحیه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را نگران‌کرده است

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه آنچه برای آمریکا خطرساز بوده، ایران با ظرفیت منابع انسانی است، گفت: آمریکایی‌ها با بزرگ جلوه کردن خدمات رژیم منحوس پهلوی در تلاش هستند تا دستاوردهای ۴۳ ساله نظام و انقلاب را ناچیز نشان دهند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در یادواره ۱۶۷ شهید والامقام آستارا در محل مصلی نماز جمعه اظهار کرد:‌ بسیاری از اتفاقاتی که در دنیا رخ می‌دهد همه نشأت‌گرفته از انقلاب اسلامی بوده و ما این جایگاه بزرگ را مدیون شهدا هستیم.

وی با بیان اینکه افرادی بسیاری در طول این ۴۳ سال جان خود را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده‌اند، تصریح کرد: فرهنگ ایثار، شهادت و روحیه از خودگذشتگی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را نگران‌کرده و آن‌ها در تلاش هستند تا به ایران اسلامی ضربه بزنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه آنچه برای آمریکا خطرساز بوده، ایران با ظرفیت منابع انسانی است، بیان کرد:‌ به اذعان یکی از نظامیان کهنه‌کار آمریکا، ایرانِ دارای موشک‌های دوربرد و کلاهک هسته‌ای برای آمریکا خطرآفرین نیست و اگر هم به تجهیزات موشکی مجهز باشند از آن استفاده نمی‌کند.

فلاحتی با بیان اینکه بخش اعظم مردمی که امروز پای‌کار هستند از رویش‌های دهه سوم و چهارم انقلاب می باشند، تصریح کرد:‌ کجای دنیا مردمی را مانند مردم ایران سراغ دارید که در فراغ از دست‌رفته‌گان خود بیش از ۴۰ سال عزاداری‌کرده و یاد و خاطره آن‌ها را گرامی بدارند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک کلمه طیبه بوده و شبیه درختی است که ریشه در زمین دارد، افزود: میوه این درخت، بیداری کشورهای اسلامی آفریقایی منطقه ازجمله یمن، عراق، سوریه و افغانستان است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه صهیونیست جهانی و جهان‌خواران سلطه‌جو به پرچم‌داری آمریکا ملت شریف ایران را رها نخواهند کرد و از تمام امکانات خود استفاده می‌کنند تا به ایران اسلامی آسیب وارد کنند، گفت: مهم‌ترین تمرکز استکبار جهانی روی نیروهای انقلابی کشور به ویژه جوانان است.

فلاحتی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با بزرگ جلوه کردن خدمات رژیم منحوس پهلوی در تلاش هستند تا دستاوردهای ۴۳ ساله نظام و انقلاب را ناچیز نشان دهند، افزود:‌ رژیم پهلوی براساس ظلم با استکبار و کودتای انگلیسی روی کار آمد و انجام کار خوب توسط این رژیم دال بر خوب بدون آن نیست.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها به واسطه ابزارهای رسانه‌ای می‌خواهند نشان دهند که گذشته ایران بهتر از امروز ایران است، تصریح کرد: استکبار جهانی هر روز یک تصویر نامبارکی از جمهوری اسلامی به نمایش گذاشته و هر کجا یک لکه سیاهی می بینند آن را بزرگ نشان می‌دهند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه آمریکایی‌ها به حمله روسیه به اکراین واکشن نشان داده، اما از کشتار بی‌رحمانه مردم یمن افغانستان و عراق غافل هستند، گفت: استکبار جهانی با این اقدام می‌خواهند بگویند که خون مردم اکراین از مردم یمن و افغانستان رنگین‌تر است.

فلاحتی با اشاره به اینکه در افغانستان مدرسه‌ای مورداصابت موشک قرار می‌گیرد، اما رسانه‌های غربی به کشتار بی‌رحمانه دانش‌آموزان دختر افغانی واکشن نشان ندادند، افزود:‌ این اقدام رسانه‌های غربی نشان می‌دهد که آن‌ها از انتشار حقایق سرباز می‌کنند، به‌همین‌دلیل نباید به رسانه‌های غربی اعتماد کرد.

انتهای پیام/1303