پیگیری مسئولان برای ارتقاء سطح ادارات در خمام قابل قبول و رضایت‌بخش نیست

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه ظرفیت های زیادی در شهرستان خمام وجود دارد که باید همه مردم به‌ویژه جوانان از آنها بهره‌مند شوند، گفت: پیگیری مسئولان برای ارتقاء سطح ادارات در این شهرستان قابل قبول و رضایت بخش نیست و مدت زمان سه ماه برای ارتقاء ادارات و نیز راه‌اندازی اداره هایی که وجود ندارند به‌ویژه سازمان های خدمات رسان، تعیین می‌کنم.

به گزارش مجله خبری تپــــور، اسدالله عباسی ظهر امروز با حضور در خمام و شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه این شهرستان، در جمع نمازگزاران با تبریک اعیاد شعبانیه، سرعت بخشی به امور در جهت بهبود وضعیت معیشت مردم و دریافت خدمات مناسب اداری برای همه شهروندان بویژه اهالی خمام را خواسته بحق آنان دانست که مورد توجه مدیریت عالی استان است و اظهار کرد: دولت انقلابی سیزدهم بر اساس برنامه های راهبردی تدوین شده در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و افق ۱۴۰۴ ، اهتمام به ایجاد تحول در جهت منافع مردم دارد.

استاندار گیلان با با اشاره به سفر رئیس جمهوری، این سفر را دارای دستاوردهای پرشماری دانست و گفت: اینکه طی ماه های پایانی سال، حدود یک هزار میلیارد تومان در بخش های مختلف توسعه ای استان تخصیص یابد، بی نظیر است.

وی با تاکید بر اینکه اختصاص اعتبارات برای شتاب در توسعه استان امری مستمر از سوی دولت است، افزود: این اعتبارات را بصورت عادلانه در سراسر استان توزیع می‌کنیم و نشانه های تغییر و تحول در خدمات رسانی را پررنگ تر مشاهده خواهید کرد.

عباسی با اشاره به راهبرد جهاد تبیین که از سوی رهبر انقلاب بر آن تاکید شده، گفت: باید پیشرفت ها و اقدامات انجام شده، به اطلاع مردم برسد و در عین حال، دست در دست هم برای رفع کاستی ها اهتمام صورت گیرد.

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر اینکه خمام باید همچون نگینی بدرخشد، بیان کرد: پیگیری مسئولان برای ارتقاء سطح ادارات در این شهرستان قابل قبول و رضایت بخش نیست و مدت زمان سه ماه برای ارتقاء ادارات و نیز راه‌اندازی اداره هایی که وجود ندارند به‌ویژه سازمان های خدمات رسان، تعیین می‌کنم.

وی با تاکید بر لزوم تلاش در جهت توسعه یافتگی خمام، گفت: ظرفیت های زیادی در این شهرستان وجود دارد که باید همه مردم بویژه جوانان از آنها بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/۱۳۰۳