سپاه سال آینده ۵۰۰ واحد مسکن محرومان گیلان را احداث می‌کند

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم توجه به محرومیت‌زدایی توسط سپاه گیلان بیان کرد: بیش از 2 هزار واحد مسکن محرومین در 41 سال گذشته توسط سپاه گیلان احداث شده و در سال 1401 هم 500 واحد جدید در گیلان به‌ویژه در مناطق روستایی و صعب‌العبور توسط سپاه احداث می‌شود.

به گزارش مجله خبری تپـــور، سردار محمد عبدالله‌پور شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت ایام شعبانیه و میلاد حضرت اباعبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: امام حسین(ع) در روز عاشورا با قیام خود فرهنگ جهاد خالصانه در راه خدا را در بین جامعه ایجاد کردند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی استقلال و وحدت خود را مدیون خون پاک شهیدانی همچون حسین فهمیده است، گفت: در انقلاب اسلامی مردم و مسئولان با تبعیت از شهدا از هیچ تلاشی برای سربلندی جمهوری اسلامی ایران دریغ نمی‌کنند.

عبدالله‌پور نقش سپاه در حل مشکلات و تزریق امید در جامعه را مورد اشاره قرار داد و گفت: کمک به مردم در تمامی حوزه‌ها یکی از اهداف سپاه بوده و سپاه بعد از دفاع مقدس در تمامی بحران‌ها در کنار مردم بود و با تشکیل قرارگاه سازندگی به آبادانی کشور پرداخت.

وی همراهی سپاه گیلان با مسئولان جهت رفع بحران‌ها در گیلان را مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه راه نجات گیلان بهره‌گیری از ظرفیت سپاه، بسیج و قرارگاه خاتم انبیا است، افزود: سپاه گیلان برای قرار دادن تمام امکانات خود در اختیار مسئولان جهت حل مشکلات زیرساختی در گیلان آمادگی دارد.

فرمانده سپاه استان گیلان مشکلات اقتصادی موجود در کشور را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تمامی مشکلات عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در نظام ولایی و بر مبنای اسلام  قابل حل شدن است که نمونه بارز آن‌ در حوزه دفاعی، نظامی و امنیتی بود.

پعبدالله‌پور با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی نمونه بارز استفاده از ظرفیت حداکثری بسیج بود و گیلان در تزریق واکسن کرونا در کشور دارای رتبه نخست است، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در کشور طرح بیمه سلامت همگانی با همت سپاه استان گیلان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه سپاه تا پای جان سرباز مردم، انقلاب و ولی‌فقیه است و چشم طمع به هیچ جایگاهی ندارد، افزود: برای سربلندی اسلام حاضریم بارها کشته و زنده شویم و از مسئولان خواستارم از امکانات و توان انسانی بسیج و سپاه گیلان نهایت استفاده را کنند.

فرمانده سپاه استان گیلان با تأکید بر لزوم توجه به محرومیت‌زدایی توسط سپاه گیلان بیان کرد: بیش از 2 هزار واحد مسکن محرومین در 41 سال گذشته توسط سپاه گیلان احداث شده و در سال 1401 هم 500 واحد جدید در گیلان به‌ویژه در مناطق روستایی و صعب‌العبور توسط سپاه احداث می‌شود.

انتهای پیام/1303