برگزاری دوازدهمین نشست شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان به ریاست رییس‌کل دادگستری استان در سال 1400

دوازدهمین نشست شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان به ریاست حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین حمزه خلیلی رئیس‌کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تپــــور، دوازدهمین نشست شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان  به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در سال 1400برگزار شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس‌کل دادگستری استان گیلان با اشاره به لزوم نظارت بر بازار در روزهای پایانی سال  اظهار کرد: مردم از گران فروشی و قیمت بالای اجناس رنج برده و خواستار تغییر ساختار نظارت ها هستند.

وی با بیان اینکه نظارت ها باید علمی و دقیق و از مبدا تا مرحله توزیع کالا را در بر گیرد، بیان کرد: ساختارها باید اصلاح شود تا با نظارت های شدید و قاطع در مرحله توزیع کالا، گروه های فشار اقتصادی نتوانند به راحتی تخلف کرده  و با افزایش قیمت ها موجب تشنج بازار شوند.

احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه در این نشست در خصوص حوادث چهارشنبه آخر سال تدابیر پیشگیرانه ای مطرح شد اظهار کرد: مسئولان و متولیان امر مکلف شدند تا نسبت به اجرایی شدن مصوبات اقدام نمایند.

وی با اشاره به نتیجه این نشست تصریح کرد: در مورد موضوعاتی از قبیل پیشگیری از ساخت و ساز در جنگل ها و مراتع، تغییر کاربری اراضی کشاورزی، پیشگیری از احتکار و گران فروشی و نظارت دقیق بر مراکز درمانی و بیمارستانهای دولتی و خصوصی در ایام نوروز در این نشست بحث و تبادل نظر شد و مدیران متعهد شدند تا بر مدار قانون، خدمات دهی و نظارت خود را افزایش داده و در راستای جلب اعتماد مردم تلاش نمایند.

انتهای پیام/1303