جمع آوری بیش از ۸۸ میلیون تومان برای آزادی مادران جرائم غیر عمد در گیلان

شفیعی از جمع آوری بیش از ۸۸ میلیون تومان برای آزادی مادران جرائم غیر عمد در گیلان با همت خادمیاران و یاوران رضوی خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپور، جواد شفیعی ثابت در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح مشارکت آزادی مادران جرائم غیر عمد با همت خادمیاران رضوی اظهار کرد : این طرح امسال برای دومین بار با هدف آزادی بانوان زندانی جرائم غیر عمد اجرای شده است.

وی با بیان اینکه در چهارشنبه های امام رضای با همت خادمیاران و یاوران رضوی و با حمایت کانون تخصصی بانوان خانواده بنیاد کرامت آستان قدس تعدادی از بانوان جرائم غیر عمد طی مراحل قانونی آزاد خواهند شد، گفت: در دومین طرح آزادی بانوان زندانی جرائم غیر عمد ۸۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان جمع آوری شده است.

دبیر کانون های خادمیاران رضوی گیلان با بیان اینکه با همت خادمیاران رضوی و همکاری ستاد دیه گیلان مراحل قانونی آزادی این بانوان در حال طی شدن است‌، تصریح کرد: در مرحله نخست این طرح که ۴ ماه گذشته برگزار شده بود ۱۰ میلیون تومان جمع آوری شد و تعدادی از مادران جرائم غیر عمد در این راستا آزاد شدند.

شفیعی ثابت با تاکید بر اینکه خیرین و خادمیاران کمک هایشان را در این راستا ادامه دهند، افزود: علاقمندان و خیرین می توانند کمک‌هایشان را به شماره حساب ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۱۶۷۹۹۶ واریز کنند.

گیلان بیش از یک هزار و ۸۰۰ خادمیار رضوی دارد.

انتهای پیام/1302