املاک بلااستفاده و بلاتکلیف دستگاه‌های اجرایی فعال شوند

استاندار گیلان با تاکید بر مولدسازی اموال و املاک بلاتکلیف دستگاه های اجرایی به‌نفع مردم، گفت: کارگروه شناسایی و مولدسازی در استان به صورت مستمر نسبت به شناسایی اموال و املاک مازاد در اختیار دستگاه های اجرایی اقدام و پس از صدور مجوز توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی، مراتب را پیگیری کند.

به گزارش مجله خبری تپور اسدالله عباسی صبح امروز در جلسه کارگروه مولدسازی استان، با تاکید بر مولدسازی اموال و املاک بلاتکلیف دستگاه های اجرایی به‌نفع مردم، مدیران دستگاه های اجرایی در راستای تحقق شعار سال بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه های دولت سیزدهم، مکلفند نسبت به فعال و مولدسازی اموال و املاک بلااستفاده خود اقدام و نتیجه را به این کارگروه اعلام کنند.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی با اتخاذ تدابیر لازم بر فعال کردن و مولدسازی این اموال و املاک توسط همان دستگاه اجرایی و یا برنامه ریزی و ایجاد فضا برای واگذاری و بهره وری مناسب یا فروش و واگذاری با دقت نظر ویژه، جهت مولدسازی بهتر اهتمام ورزند، تصریح کرد: کارگروه شناسایی و مولدسازی در استان به صورت مستمر نسبت به شناسایی اموال و املاک مازاد در اختیار دستگاه های اجرایی اقدام و پس از صدور مجوز توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی، مراتب را پیگیری کند.

دکتر عباسی دبیر کارگروه مولدسازی استان را موظف کرد تا گزارش مدون در جهت اجرای دقیق این ابلاغیه را در اسرع وقت ارائه دهد.

به گزارش تپور، در این جلسه هر یک از اعضا گزارشی از روند تعیین تکلیف اموال و املاک مازاد دستگاه متبوع ارائه و نیز در جهت رفع موانع بین دستگاه هایی رایزنی کردند.

انتهای پیام/۱۳۰۳