شعار مرگ بر آمریکا تجلی اراده ملت انقلابی ایران  در روز ۲۲ بهمن است

استاندار گیلان با اشاره به شعار مردم ایران در روز ۲۲ بهمن گفت: شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه و نفی سلطه ملت ایران، تجلی اراده ملت انقلابی ایران  در روز ۲۲ بهمن است.

به گزارش مجله خبری تپـــــور، اسدالله عباسی ظهر امروز در حاشیه حضور در اجتماع پرشور مردم گیلان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در میدان شهدای ذهاب رشت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم ایران در برهه‌های حساس جامعه همواره بصیرت و وحدت خود را حفظ کردند، اظهار کرد: ملت ایران از ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ تا به امروز، هر ساله با آرمان‌های انقلاب، امام راحل،مقام معظم رهبری و شهیدان والامقام میثاق می‌بندند.

وی با اشاره به شعار مردم ایران در روز ۲۲ بهمن گفت: شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه و نفی سلطه ملت ایران، تجلی اراده ملت انقلابی ایران  در روز ۲۲ بهمن است.

نماینده عالی دولت در گیلان اراده ملت ایران را ایستادگی مقتدرانه در برابر زیاده خواهی‌های دشمنان دانست و تصریح کرد: در طول ۴۳ سال گذشته استکبار از همه توان و ظرفیت خود برای نفوذ به جمهوری اسلامی از طریق فشار اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه استفاده کرد ولی مردم غیور جمهوری اسلامی ایران با همه توان در مقابل زیادی‌خواهی‌های استکبار ایستادگی کردند.

عباسی با تاکید بر لزوم توجه‌ به مسئله ولایت‌مداری در جامعه بیان کرد: ملت با فریادی رسا، به ولایت لبیک می‌گویند و به آرمان‌های انقلاب، راه امام، مکتب رهبری و شهدا پایبندند.

به گزارش تپور، در این مراسم که نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مسئولان همراه با اقشار مختلف مردم حضور داشتند، حجت الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین سخنرانی کرد.

 

انتهای پیام/1303