سخن از دستاوردهای انقلاب به معنای نفی مشکلات و وجود مدیران نالایق در کشور نیست

امام‌جمعه رشت با تاکید بر اینکه همه باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات را برطرف کنیم و مردم در انتخابات کسانی را به قدرت برسانند که دستانی پاک داشته و دلشان برای خدمت بتپد، گفت: اگر در چند سال اخیر مسؤولینی با این ویژگی‌های مذکور داشتیم شاهد چنین مشکلاتی نبودیم.

به گزارش مجله خبری تپور، آیت‌الله رسول فلاحتی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه رشت در مصلای این شهر با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم جامعه ما همواره دشمن ظالم و یار و یاور مظلومان هستند و ندای امام خمینی (ره) نیز برای مستضعفان و مظلومان عالم بوده و حتی غیر مسلمانان نیز بنا به این تفکر به ندای امام ما لبیک می‌گویند. 

وی با اشاره به اینکه اگر از دستاوردهای انقلاب سخنی می‌گوییم به معنی نفی مشکلات و وجود مدیران نالایق در کشور نیست، گفت: دستاوردهای انقلاب را می‌گوییم و شاکر عنایت الهی هستیم تا در قالب شکر، «لازیدنکم» اتفاق بیفتند به فضل الهی نعمت‌ها افزایش یابد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه اگر دستاوردها گفته نشود دشمن در جنگ روایت‌ها از حقایق انقلاب چیزی نمی‌گوید و با تلاش شبانه‌روزی به سیاه‌نمایی و بزرگنمایی مشکلات می‌پردازد، گفت: اگرچه مردم گوششان به چرندیات و تحریف واقعیات دشمنان در رسانه‌های آنان نیست اما باید به تبیین پرداخت و توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کرد.

فلاحتی با بیان اینکه حقایق باید گفته شود، چرا که دشمن در تلاش برای تطهیر جنایات پهلوی‌ است، تصریح کرد: در ایران قبل انقلاب با ۳۵ میلیون جمعیت، تولید و صنعت کشاورزی اینقدر ضعیف بود که وفاق همه ملت را نمی‌داد، اما امروز در دورترین مناطق خدمات به آن‌ها رسیده البته به این معنا نیست که مشکلات امروز وجود ندارد اما در مقایسه خدمات بزرگی به دورترین مناطق ایران رسیده است.

خطیب جمعه رشت با تاکید بر اینکه ترویج بی‌عفتی برای زنان قبل انقلاب دستاورد حکومت گذشته بود چرا که در تفکر آن روز، زن به عنوان کالا معرفی می‌شد، افزود: امروز در اوج عزت هستیم و به همین علت دشمنان در تکاپو هستند که در جنگ روایت‌ها، جنگ اراده‌ها و جنگ ترکیبی مانع رشد ملت ایران اسلامی شوند.

وی با بیان اینکه امروز به رتبه ۱۵ علمی جهانی رسیدیم اما دشمن درصدد نادیده گرفتن آن بوده تا مردم را ناامید کند، تصریح کرد: مردم با وجود مشکلات پای کار انقلاب و رهبر انقلاب ایستاده‌اند و با هوشیاری، مقاومت و ایستادگی توطئه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کنند و این موضوع منجر به قدرت ایران اسلامی است، بسیاری از کشورها جمهوری اسلامی را مایه امید خود می‌دانند.

فلاحتی با تاکید بر اینکه همه باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلات را برطرف کنیم و مردم در انتخابات کسانی را به قدرت برسانند که دستانی پاک داشته و دلشان برای خدمت بتپد، گفت: اگر در چند سال اخیر مسؤولینی با این ویژگی‌های مذکور داشتیم شاهد چنین مشکلاتی نبودیم.

وی با بیان اینکه این انقلاب با سختی به دست ما رسید و ما باید به آیندگان این انقلاب را با همین عظمت و نورانیت تحویل بدهیم، افزود: چهل و سه سال از انقلاب گذشت و با سختی‌های فراوان و توطئه‌های مختلف دشمنان همراه بود که همواره با هوشیاری، بصیرت، مقاومت و ایستادگی مردم خواب خیالی دشمن به کابوس تبدیل شد.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳