26 پروژه خدماتی و عام المنفعه عمران روستایی در بخش خشکبیجار افتتاح شد

سرپرست فرمانداری رشت با بیان اینکه برای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه صرف شده است، گفت: افتتاح همزمان ۶ پروژه عام‌المنفعه عمران روستایی با هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان که شامل ایجاد پارک بازی، جدول گذاری معابر، اجری طرح جمع‌آوری آب‌های سطحی و ... در حوزه روستایی بخش خشکبیجار امروز به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مجله خبری تپور، سرپرست فرمانداری رشت پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاحیه پروژه های بخش خشکبیجار، اظهار کرد: برای این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان هزینه صرف شده است.

سرپرست فرمانداری رشت با بیان اینکه ۱۹ پروژه برق‌رسانی در بخش خشکبیجار با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان که عمده این پروژه‌ها در بخش روستایی به اجرا در آمده بود، امروز به صورت متمرکز در بخش خشکبیجار افتتاح شد، تصریح کرد: افتتاح همزمان ۶ پروژه عام‌المنفعه عمران روستایی با هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان که شامل ایجاد پارک بازی، جدول گذاری معابر، اجری طرح جمع‌آوری آب های سطحی و … در حوزه روستایی بخش خشکبیجار امروز به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به روکش آسفالت ۴ کیلومتر از مسیر امین‌آباد به لاله دشت، گفت: این پروژه از دیگر پروژه‌های افتتاح شده امروز بود که هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد تومان اعتبار صرف آن شده است و بزودی اجرای فاز دوم این پروژه نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/1303