۳۱ پروژه گردشگری، خدماتی و عمران روستایی در بخش سنگر افتتاح شد

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به افتتاح متمرکز ۶ پروژه حوزه شهری سنگر «شهرداری» با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، گفت: اینان از خدماتی بوده که امروز در این بخش برای برطرف شدن بخشی از مشکلات مردم عزیزمان در سنگر افتتاح یا به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش مجله خبری تپـــور، سرپرست فرمانداری رشت پیش از ظهر امروز در حاشیه افتتاحیه پروژه‌های بخش سنگر، با بیان اینکه ۳۱ پروژه در بخش سنگر افتتاح شده است، اظهار کرد: برای به بهره‌برداری رسیدن این پروژه‌ها ۳۴ میلیارد تومان هزینه صرف شده است.

 وی با اشاره به اینکه، اقامتگاه بومگردی روستای کچا بخش سنگر با همت بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان امروز به بهره‌برداری رسید، افزود:  از این مبلغ ۶۸۰ میلیون تومان تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید بوده است.

امام‌پناهی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه برای ۵ نفر اشتغال به صورت مستقیم ایجاد شده است، گفت: شهرستان رشت ۳۰ بوم‌گردی داشته که ۷ بومگردی آن در بخش سنگر واقع شده است.

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره افتتاح سردهنه و دریچه گذاری نهر واقع در روستای سراوان بخش سنگر، بیان کرد: با بهره‌برداری از این پروژه ۲۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی مشکلاتشان برطرف می‌شود که برای این پروژه  ۴۱۱ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با تاکید بر اینکه، ساختمان راهدارخانه سراوان متعلق به اداره راهداری و حمل نقل جاده ای با ۲۵۰ متر زیربنا و اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان نیز امروز افتتاح شد، خاطرنشان کرد: افتتاح متمرکز ۲۲ پروژه توسعه و تقویت برق بخش سنگر با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز از پروژه های امروز در این بخش می‌باشد.

امام‌پناهی در پایان با اشاره به افتتاح متمرکز ۶ پروژه حوزه شهری سنگر «شهرداری» با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، گفت: اینان از خدماتی بوده که امروز در این بخش برای برطرف شدن بخشی از مشکلات مردم عزیزمان در سنگر افتتاح یا به بهره‌برداری رسیده است.

انتهای پیام/۱۳۰۳