برف و باران جاده‌های استان مازندران را فرا گرفت

فرمانده پلیس‌راه مازندران با تاکید بر اینکه مسافران با توجه به‌ شرایط بد جوی جاده‌های مازندران، از سفر غیرضروری به این استان خودداری کنند، گفت: رانندگان نیز از ایمنی خودرو و سیستم گرمایشی مطمئن باشند و با تجهیزات زمستانه وارد جاده‌های استان شوند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، سرهنگ یداله جهان‌تاب صبح امروز در جمع خبرنگاران در ساری، با بیان اینکه شرایط جوی جاده‌ های مازندران در مناطق کوهستانی برفی است، اظهار کرد: بارش برف در گردنه ولی‌آباد جاده کندوان، گردنه امام‌زاده هاشم جاده هراز، گردنه گدوک جاده سوادکوه و گردنه تلمادره جاده کیاسر به سمنان آغاز شده است.

وی با اشاره به بارش باران در بقیه مناطق جاده‌های مازندران، گفت: هم اکنون جاده کناره از گلوگاه تا رامسر، جاده مازندران به گلستان و جاده مازندران به گیلان بارانی است و سطح همه جاده‌های استان خیس و لغزنده است.

فرمانده پلیس‌راه مازندران با تاکید بر اینکه مسافران با توجه به‌ شرایط بد جوی جاده‌های مازندران، از سفر غیرضروری به این استان خودداری کنند، بیان کرد: رانندگان نیز از ایمنی خودرو و سیستم گرمایشی مطمئن باشند و با تجهیزات زمستانه وارد جاده‌های استان شوند.

جهان‌تاب با اشاره به اینکه بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بر شدت بارش برف و باران افزوده می‌شود، گفت: عوامل پلیس راه در آماده باش کامل به سر می‌برنده و در جاده‌های استان حضور دارند‌.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳