بخشی از سواحل چمخاله لنگرود امروز آزاد شد

سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود با تاکید بر اینکه حریم ۶۰ متری دریا در محوطه مجتمع اردویی آموزشی سردار جنگل سپاه پاسداران آزاد شد، گفت: چند مورد تاسیسات بخش خصوصی هم در حریم ۶۰ متری دریا بود که دستور آزادسازی آن‌ها صادر شده و عموم مردم می‌توانند به راحتی از سواحل استفاده کنند.

به گزارش مجله خبری تپور، سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به آزادسازی سواحل چمخاله، اظهار کرد: طرح سالم‌سازی زیرنظر شهرداری این شهر و بخشی از ساحل زیرمجموعه اداره کل بنادر و کشتی‌رانی گیلان که برای احداث بندر تفریحی چمخاله تصریف شده بود امروز آزاد شد.

جلالی با بیان اینکه حریم ۶۰ متری دریا در محوطه مجتمع اردویی آموزشی سردار جنگل سپاه پاسداران هم آزاد شد، گفت: چند مورد تاسیسات بخش خصوصی هم در حریم ۶۰ متری دریا بود که دستور آزادسازی آن‌ها نیز صادر شده و عموم مردم می‌توانند به راحتی از سواحل استفاده کنند.

به گزارش تپور، از مجموع ۷۹ کیلومتر سواحل تصرف شده در حریم ۶۰ متری دریا در محدوده گیلان، بخش‌هایی آزاد شده و این روند همچنان ادامه دارد، در حالی‌که تا پایان مهلت ریاست محترم جمهوری مبنی بر آزادساری سواحل تنها ۱۳ روز باقی مانده است.

 

انتهای پیام/1303