اجازه دست اندازی به انفال را نمی‌دهم

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه ابنیه ساخته شده غیرقانونی هم به نفع مردم، مصادره و در عین حال طرح‌هایی در جهت رفاه آحاد جامعه ارائه گردد در غیر این‌صورت بناهای مذکور، باید تخریب شوند، گفت: هیچکس اعم از نهادهای حقوقی یا بخش خصوصی حق ندارند حتی یک وجب از ساحل را تحت تصرف خود درآورند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، اسدالله عباسی عصر امروز (پنجشنبه) در بازدیدی سرزده از نوار ساحلی رضوانشهر و گیسوم تالش، بر روند اجرای دستور رئیس‌جمهوری مبنی بر آزادسازی سواحل در این شهرستان ها نظارت کرد.

وی پس از این بازدید در جمع خبرنگاران با یادآوری دستور آیت‌الله دکتر رئیسی و ابلاغ به دستگاه‌ها و فرمانداران برای رعایت فاصله قانونی ۶۰ متر، اظهار کرد: همگان ملزم هستند چنانچه در این مسیر به موانعی برخورد کردند، پاکسازی لازم را انجام دهند.
استاندار گیلان با اشاره به بازدید امروز خود از نوار ساحلی رضوانشهر، بیان کرد: بخشی از این ساحل در اختیار شهرداری بوده که در اختیار پیمانکار جهت بهره‌برداری قرار گرفته بود و طی بازدید روز جاری ، آنها را ملزم به عقب‌نشینی قانونی کردم.
عباسی با تاکید بر اینکه ابنیه ساخته شده غیرقانونی هم به نفع مردم، مصادره و در عین حال طرح‌هایی در جهت رفاه آحاد جامعه ارائه گردد در غیر این‌صورت بناهای مذکور، باید تخریب شوند، افزود: هیچکس اعم از نهادهای حقوقی یا بخش خصوصی حق ندارند حتی یک وجب از ساحل را تحت تصرف خود درآورند.
وی با بیان اینکه دستور صریح رئیس‌جمهوری لازم‌الاجرا است، گفت: اجازه دست اندازی به انفال اعم از دریا، کوه،  جنگل و … را نمی دهم و گزارش اقدامات صورت گرفته را تقدیم رئیس قوه‌مجریه می‌کنم.
به گزارش تپور استاندار گیلان همچنین از پروژه ملی در دست ساخت خط لوله گاز شمال ایران در شهرستان رضوانشهر بازدید کرد.
انتهای پیام/1303