مدیرعامل شركت برق منطقه‌ای گیلان از روند اجرایی پروژه‌های شرق گیلان بازدید کرد

بهمن داراب زاده مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان از روند اجرایی خط 63 کیلوولت شهید رحیم آبادی – سیاهکلده و خط 63 کیلوولت دو مداره چابکسر – انصاری بازدید کردند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، مديرعامل شركت سهامی برق منطقه‌ای گيلان صبح امروز در بازدید از پروژه‌های شرق گیلان با بیان اینکه اصلاح و بازسازی خط ۶۳ کیلوولت شهید رحیم آبادی – سیاهکلده در عبور از پیک تابستان آینده کمک شایانی به ما خواهد کرد، اظهار کرد: در مدار بودن این خط باعث می شود در سرویس های دوره ای پست های شهید رحیم آبادی، املش، شهید انصاری لنگرود و نیز خط دومداره چابکسر- شهید انصاری- املش با چالش جابجایی بار کمتری مواجه شویم.

داراب‌زاده در بازدید از پروژه مقاوم سازی خط ۶۳ کیلوولت دو مداره چابکسر – انصاری با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌ها، گفت: اولویت ما در تکمیل پروژه‌ها باید از پروژه‌های مهم و ضروری باشد تا مردم عزیز استان گیلان از منافع پروژه ها زودتر بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به فواید تسریع در انجام پروژها افزود: از دیگر مزیت‌های تسریع در اجرای پروژه‌ها این است که از تحمیل هزینه بیشتر در روند اجرایی پروژه‌ها جلوگیری خواهد کرد و با توجه به کمبود منابع مادی امری بسیار حیاتی می‌باشد.

به گزارش تپور، پروژه اصلاح و بازسازی خط ۶۳ کیلوولت شهید رحیم آبادی – سیاهکلده در بهمن ماه سال جاری به اتمام می‌رسد و این خط در مدار قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳