۴۸۶ پروژه عمرانی دهه فجر در شهرستان رشت افتتاح می‌شود

سرپرست فرمانداری رشت با بیان اینکه ۴۸۶ پروژه عمرانی با هزینه بیش از ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار احداث و تکمیل شده‌اند، تصریح کرد:  از این تعداد ۴۶۵ طرح مربوط به بخش دولتی با اعتباری بیش از ۳۰۹ میلیارد تومان است که از مجموع این طرح‌ها، ۲۱ پروژه نیز مربوط به بخش خصوصی با بیش از ۴۳۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش مجله خبری تپـــور، حمیدرضا امام پناهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت دهه فجر، با بیان اینکه به تعبیر امام خمینی(ره) انقلاب ما انفجار نور بود، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما یک انقلاب اقتصادی نبود بلکه یک انقلاب فرهنگی و اجتماعی محسوب می‌شود که امروز در سطح جهان می‌توانیم تأثیر این انقلاب فرهنگی را مشاهده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امسال برنامه‌های متنوع و گوناگونی به مناسبت ایام مبارک دهه فجر در سطح شهرستان رشت پیش‌بینی و اجرایی می‌شود، گفت: ۴۸۶ پروژه عمرانی بخش دولتی و خصوصی در شهرستان در این ایام بهره برداری می‌شود.
سرپرست فرمانداری رشت، با بیان اینکه این پروژه‌ها با هزینه بیش از ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار احداث و تکمیل شده‌اند، تصریح کرد:  از این تعداد ۴۶۵ طرح مربوط به بخش دولتی با اعتباری بیش از ۳۰۹ میلیارد تومان است که از مجموع این طرح‌ها، ۲۱ پروژه نیز مربوط به بخش خصوصی با بیش از ۴۳۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.
امام‌پناهی با تاکید بر اینکه این تعداد پروژه هزار و ۵۸۱ فرصت شغلی ایجاد کرده که ۳۳۸ نفر مستقیم و ۱۲۴۳ نفر نیز غیر مستقیم است و همچنین طرح های اشتغالزایی نیز پروژه های صنعتی، کشاورزی، خدماتی، ورزشی، اقامتی و بومگردی، طرح خرد حمایتی را شامل می‌شود و همچنین کلنگ زنی در قالب طرح نهضت ملی مسکن شامل ٢٠٠ واحد با اعتبار ٧٠ میلیارد تومان در مسکن مهر رشت و پروژه یکهزار و ٧٠٠ واحدی با ۵۹۵ میلیارد تومان در سپیدرود رشت انجام می‌شود.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای اقدام جهادی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط مسئولان، گفت: امیدوار هستیم بتوانیم خدمات ارزنده‌ای در این راستا به مردم به ویژه نسل جدید انقلاب ارائه دهیم.

در حال بروز رسانی…