وزیر کشور از منطقه سراوان بازدید کرد

رفع معضل پسماند در منطقه سروان انتظار چندین ساله اهالی این منطقه را پایان داده و امید دوباره را به منطقه‌ای که ۸۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است، برمی‌گرداند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، در حاشیه بازدید وزیر کشور  از دفن‌گاه زباله (لندفیل) با  اهالی و‌ مسؤولین محلی در خصوص مطالبات و مشکلات مربوط به این منطقه گفت‌وگو و بی‌واسطه جویای مطالبات  مردم شد.

در ادامه نماینده مردم شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم سروان طی سی سال گذشته از وضعیت انباشت زباله در این منطقه دچار آسیب و خسارت فراوان شده‌اند، اظهار کرد: رفع معضل پسماند در منطقه سروان  انتظار چندین ساله اهالی این منطقه را پایان داده و امید دوباره را به منطقه‌ای که ۸۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است برمی‌گرداند.

محمدرضا احمدی با اشاره بر اینکه وضعیت جغرافیایی منطقه سروان رشت برای دفع پسماند مناسب نیست، گفت: این منطقه به علت شرایط آب و هوایی خاص بسیار رطوبت خیز بوده و نگهداری این حجم از زباله ازنظر علمی نیز مورد تأیید قرار نمی‌گیرد.

مردم سراوان با گلایه از وعده‌های داده‌شده، گفتند که ما از شنیدن وعده‌های شنیده‌شده خسته شده‌ایم چراکه سلامتی روح و جسم ما و خانواده‌های این منطقه که ۸۰ شهید را در راه آرمان‌های انقلاب تقدیم کردند تحت شعاع قرار داده است.

انتهای پیام/۱۳۰۳