رئیس‌جمهوری روز جمعه به گیلان سفر می‌کند

استاندار گیلان با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به گیلان در روز پایانی هفته جاری، گفت: وزرای دولت با حضور در شهرستان ها علاوه بر موضوعات شهرستانی، مسائل استانی را نیز بررسی و به رئیس‌جمهوری گزارش می‌دهند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز در جلسه برنامه ریزی سفر هیات دولت به گیلان که با حضور مسئولان نهاد ریاست جمهوری، فرمانداران و شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، با بیان اینکه دستاوردهای خوبی از این سفر نصیب استان گیلان می‌شود، اظهار کرد: وزرای دولت با حضور در شهرستان ها علاوه بر موضوعات شهرستانی، مسائل استانی را نیز بررسی و به رئیس‌جمهوری گزارش می‌دهند.

 استاندار گیلان با اشاره به سفر عصر امروز وزیر راه و شهرسازی به گیلان برای کلنگ زنی احداث پل مرزی آستارا اشاره، بیان کرد: با توجه به اینکه ظرفیت عبور از مرز به صورت روزانه حدود ۲۵۰ کامیون است و این موضوع منجر به توقف و ایجاد صف طولانی برای رانندگان می شود که با احداث این پل ظرفیت عبور به دوبرابر افزایش پیدا می کند.

وی ابراز اطمینان کرد که سفر رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت انقلابی و مردمی سیزدهم مایه برکت برای مردم استان خواهد بود.

به گزارش تپور،در این جلسه هریک از فرمانداران و مدیران دستگاه ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته و پیش بینی های لازم برای سفر رییس جمهوری به گیلان ارائه کردند.

انتهای پیام/1303