آسمان گیلان از فردا بارانی می‌شود

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به وضعیت جَوی گیلان تا 72 ساعت آینده، گفت: آسمان گیلان امروز آفتابی است، اما از عصر فردا با ورود یک سامانه بارشی از دمای هوای استان به تدریج کاسته شده و بارش‌ها آغاز می‌شود و تا عصر جمعه در استان ماندنی است.

به گزارش مجله خبری تپـــور، محمد دادرس صبح امروز در جمع خبرنگاران گیلان با اشاره به وضعیت جَوی آسمان گیلان از فردا، اظهار کرد: آسمان گیلان امروز آفتابی است، اما از عصر فردا با ورود یک سامانه بارشی از دمای هوای استان به تدریج کاسته شده و بارش‌ها آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه با ورود این سامانه بارشی در جلگه باران می‌بارد، بیان کرد: در کوهستان‌های استان نیز برف خواهد بارید که البته این سامانه بارشی فقط تا عصر جمعه در گیلان ماندنی است.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به دمای هوای رشت، گفت: شهر رشت هم اکنون ۱۹ درجه سلسیوس، است و پیش بینی شده در گرم‌ترین ساعت تا ۲۱ درجه هم برسد، رطوبت هوای این شهر هم ۳۲ درصد است.

دادرس با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته صومعه سرا با ۲۲ درجه سلسیوس و دیلمان با منفی یک درجه به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق گیلان بوده است، بیان کرد: دریای خزر هم از فردا با ارتفاع موج بیش از ۷۰ سانت به تدریج برای دریا نوری نامناسب است.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳