۲ نماینده گیلان در هیئت تحقیق‌وتفحص ارز ۴۲۰۰ تومانی راه یافتند

با ابلاغ از سوی قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی، جبار کوچکی‌نژاد ارم‌ساداتی و مهرداد گودرزوند چگینی، عضو هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص ارز ۴۲۰۰ تومانی، منابع و مصارف آن منصوب شدند.

به گزارش مجله خبری تپــور، محمدباقر قالیباف-رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور ابلاغی دو تن از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی را به عنوان اعضای هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص ارز ۴۲۰۰ تومانی منابع و مصارف آن منصوب کرد.

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی و مهرداد گودرزوند چگینی دو تن از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی هستند که در ترکیب ۱۱ نفره هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در ارز ۴۲۰۰ تومانی منابع آن توسط رئیس مجلس شورای اسلامی منصوب شدند.

این نمایندگان در اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ۱۱ آبان امسال تعیین شده اند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این ابلاغ از دستگاه‌های ذیربط بر اساس مفاد ماده ۲۱۵ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی خواسته است تا همکاری لازم را با این نمایندگان به عمل آورند و امکانات و تسهیلات و همچنین مدارک و مستندات و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن‌ها قرار دهند.

محسن زنگنه، محمدرضا دشتی، مجتبی رضاخواه، محمدمهدی مفتح، زهره الهیان، سید شمس الدین حسینی، ولی‌الله فرزانه، الیاس نادران و غلامحسین رضوانی از دیگر نمایندگان عضو هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص ارز ۴۲۰۰ تومانی، منابع و مصارف آن هستند.

انتهای پیام1303