پرداخت 2 هزار و 117 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی گیلان

فرهاد دلق پوش از پرداخت تسهیلات به 712 واحد صنعتی و تولیدی در گیلان خبرداد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 2 هزار و 117 میلیارد تومان تسهیلات در قالب رونق تولید با توجه به مصوبات کارگروه پرداخت شده است.

به گزارش مجله خبری تپور، فرهاد دلق پوش از پرداخت تسهیلات به 712 واحد صنعتی و تولیدی در گیلان خبرداد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 2 هزار و 117 میلیارد تومان تسهیلات در قالب رونق تولید با توجه به مصوبات کارگروه پرداخت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، در جلسه میدانی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که پس از بازدید استاندار گیلان از دو واحد صنعتی در شهر صنعتی رشت انجام شد گزارش داد: در پرداخت تسهیلات با هدف رفع مشکلات و موانع حوزه تولید و تجارت در سطح کشور رتبه نخست را داریم.

وی افزود: در راستای تحقق اهداف شعار سال، برای رسیدگی به مشکلات بخش تولید به صورت میدانی و عملیاتی، در داخل واحدهای صنعتی حضور یافته ایم و هر واحدی که دچار مشکلی هست کافیست به دبیرخانه کارگروه در سازمان صمت اطلاع دهد تا برای حل و فصل مشکل آن اقدام شود.

دلق پوش، بعنوان دبیر کارگروه از رسیدگی به مشکلات شرکتهای؛ بهوزان، صنایع ورق ایران، ایران رادیاتور و کیسه بافی پینک در این جلسه کارگروه سخن گفت و بیان کرد: مشکلات و ابهامات مالیاتی، زیست محیطی و معوقات بانکی برای استمهال در راستای تعامل با بخش تولید این واحد ها پس از بررسی، با حضور مدیران مرتبط عضو کارگروه ، حل و فصل شد.

گفتنی است صبح امروز استاندار و برخی از اعضای کارگروه از چند واحد در شهرصنعتی رشت بازدید کردند و در ادامه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در یکی از واحدهای صنعتی تشکیل شد.

انتهای پیام/1301