تمامی ایستگاه‌های فشار قوی برق منطقه‌ای گیلان برقدار است

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به وجود بارش برف ۲۰ تا ۷۰ سانتی متری برف در نقاط مختلف استان گیلان، گفت: درحال حاضر تمامی ایستگاه های فشار قوی و خطوط برق گیلان برقدار و از پایداری کامل برخوردارند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، بهمن داراب‌زاده، صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط جوی نامساعد که بارش سنگین برف را در استان گیلان به همراه داشت، اظهار کرد: ارتفاع بارش برف در برخی از نقاط کوهستانی به ۷۰ سانتی‌متر هم رسیده بود، خوشبختانه این بارش‌ها هیچ گونه آسیبی به تأسیسات شرکت وارد نکردند و تمامی مشترکان برق گیلان برقدار هستند.

وی با اشاره به کاهش ۱۵ درجه ای دما در استان گیلان افزود: با وجود اینکه در چند نقطه کوهستانی استان شاهد بارش سنگین برف بودیم اما با آماده باش بودن اکیپ‌های عملیاتی و با تلاش همکاران و پیمانکاران شرکت برق منطقه‌ای گیلان تمامی ایستگاه‌های فشارقوی برقدار و هیچ مشکلی در برق‌رسانی مشترکان وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با بیان اینکه به دلیل شرایط جوی ناپایدار، یکی از ترانس‌های ایستگاه فشارقوی سیاهکل بی برق شد، گفت: سریعاً هماهنگی لازم برای برقداری مشترکان آن ترانس، از ترانس دوم انجام شد و هیچ وقفه‌ای برای خدمت‌رسانی به مشترکان برق به وجود نیامد.

انتهای پیام/1303