دیدار با خانواده شهدای روحانی در رشت؛

خانواده شهدا صبر استقامت را از حضرت زینب‌کبری(س) آموختند

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اینکه اگر تربیت درست مادران نبود شهدا این گونه عمل نمی‌کردند، گفت: امنیت امروز را مدیون رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های این شهدا هستیم.

به گزارش مجله خبری تپـــور، حجت الاسلام احمد ربانی‌نژاد شامگاه چهارشنبه در با خانواده دو شهید روحانی در رشت با اشاره به وصیت نامه شهدا، اظهار کرد: معنویت، توسل به ائمه اطهار(ع) بخصوص به وجود مبارک حضرت فاطمه زهرا(س)، اطاعت از ولی فقیه و توجه به خانواده از مواردی است که در وصیت نامه شهدا بسیار مورد تاکید قرار گرفته است و باید از آن درس بگیریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مرکزی رشت با تشکر از خانواده شهدا، گفت: خانواده شهدا صبر و روایت از شهید و وقایع دفاع مقدس را از حضرت زینب کبری(س) آموختند و ما قدردان آنها هستیم.

 

امنیت امروزمان را مدیون شهدا هستیم

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت نیز در این دیدار با اشاره به اینکه اگر تربیت درست مادران نبود شهدا این گونه عمل نمی‌کردند، گفت: امنیت امروز را مدیون رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های این شهدا هستیم.

قاسمی با اشاره به صفات برجسته حضرت زهرا(س)، بیان کرد: خانواده‌های شهدا نمادی از صبر ومقاومت هستند که از صفات برجسته حضرت زهرا (س) است.

به گزارش تپور، در پایان این دیدار از خانواده شهدای روحانی تجلیل شد.

انتهای پیام/1303