نقش سپاه پاسداران در تکمیل پروژه‌های عمرانی و غیر عمرانی بسیار موثر است

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ساخت بیش از یک‌هزار واحد مسکن محرومین در گیلان گفت: در فاز یک ساخت مسکن محرومین در گیلان ۹۷۳ واحد و در فاز دو ۷۴۱ و در مجموع یک‌هزار و ۷۱۴ واحد مسکن مددجویی در گیلان و در ۵۵۲ روستای هدف به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مجله خبری تپـــور، فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر دیروز در مراسم اختتامیه و تقدیر از عوامل اجرایی ساخت ۷۴۱ واحد مسکن مددجویی در سالن اجتماعات شهدای ناجا با بیان اینکه ساخت مسکن محرومین در دو فاز یک و دو در کشور در حال انجام است، اظهار کرد: ساخت مسکن محرومین در کشور توسط سپاه پاسداران در فازهای یک و دو و با عنوان طرح شهید شوشتری در ۶ استان کشور و شهید احمد کاظمی در ۱۴ استان کشور در حال انجام است.

سردار ضیاءالدین حزنی با اشاره به بهره‌مندی بیش از ۴ هزار روستا کشور در طرح محرومیت‌زدایی گفت: در ساخت فاز دوم ساخت مسکن محرومین در غالب طرح شهید احمد کاظمی بیش از چندین هزار مسکن محرومین در چهار هزار و ۷۰۰ روستا در ۱۴ استان کشور به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در مناطق صعب‌العبور کشور در حال خدمات رسانی است، تصریح کرد: سپاه پاسداران در کنار وظیفه ذاتی خود یعنی حفظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی و تامین امنیت کشور به حوزه محرومیت‌زدایی ورور مستقیم کرده و در چندین سال گذشته کارهای بسیار بزرگی انجام شده است.

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ساخت بیش از یک‌هزار واحد مسکن محرومین در گیلان خبر داد و افزود: در فاز یک ساخت مسکن محرومین در گیلان ۹۷۳ واحد و در فاز دو ۷۴۱ و در مجموع یک‌هزار و ۷۱۴ واحد مسکن مددجویی در گیلان و در ۵۵۲ روستای هدف به بهره‌برداری رسید.

حزنی‌، نقش سپاه پاسداران در تکمیل پروژه‌های عمرانی و غیر عمرانی را بسیار موثر دانست و بیان کرد: در چندین سال گذشته ۶ هزار و ۴۵۵ پروژه عمرانی و ۹ هزار و ۱۰ پروژه غیر عمرانی و با میزان اعتبار ۲۵۷ میلیارد تومان توسط سپاه پاسداران در گیلان به بهره‌برداری رسیده است.

وی با اشاره به آمادگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تهیه ۶ هزار جهیزیه در گیلان تصریح کرد: یکی‌ از تاکیدات مقام معظم رهبری ازدواج آسان در بین جوانان بوده و کرونا این شرایط را فراهم کرده است لذا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این آمادگی را دارد که ۶ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان با بنیه مالی ضعیف اهدا کند.

 

انتهای پیام/1303