فرماندهان سپاه نواحی گیلان ساخت و تکمیل مسکن محرومین را جدا دنبال کنند

فرمانده سپاه قدس گیلان با خطاب به فرماندهان سپاه نواحی استان گیلان در خصوص ساخت و تکمیل مسکن محرومین، گفت: تمام هماهنگی و هم‌افزایی برای ساخت و تکمیل واحدهای مسکن محرومین در گیلان بر عهده فرماندهان نواحی بوده و از آنان انتظار دارم با جدیت و در اسرع وقت به تکمیل پروژه‌های ساخت مسکن محرومین بپردازند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، فرمانده سپاه قدس گیلان نیز پیش از ظهر دیروز در مراسم اختتامیه و تقدیر از عوامل اجرایی ساخت ۷۴۱ واحد مسکن مددجویی در سالن اجتماعات شهدای ناجا با بیان اینکه سپاه پاسداران همواره خود را حامی مستضعفین در کشور می‌داند، اظهار کرد: سپاه پاسداران در تمامی بحران‌ها از جمله سیل، زلرله و دیگر بحران‌ها در کنار مردم است و برای رفع نیازهای جامعه به ویژه نیازمندان از هیج تلاشی دریغ نمی‌کند.

سردار محمد عبدالله پور شاد کردن دل مستضعفین را یکی از تاکیدات قرآن دانست و گفت: شایسته کشوری در طراز جمهوری اسلامی نیست که برخی از افراد بی مسکن و در سرما شب خود را سپری کنند لذا باید تمامی مسکن محرومین و مددجویی در گیلان به بهره‌برداری برسد.

وی با خطاب به فرماندهان سپاه نواحی استان گیلان در خصوص ساخت و تکمیل مسکن محرومین بیان کرد: تمام هماهنگی و هم‌افزایی برای ساخت و تکمیل واحدهای مسکن محرومین در گیلان بر عهده فرماندهان نواحی بوده و از آنان انتظار دارم با جدیت و در اسرع وقت به تکمیل پروژه‌های ساخت مسکن محرومین بپردازند.

فرمانده سپاه قدس گیلان نقش مردم و خیرین در تکمیل پروژه‌های عمرانی را موثر دانست و تصریح کرد: پایگاه مقاومت، سپاه قدس گیلان باید از ظرفیت مردم در بخش های مختلف استفاده و با آنان ارتباط برقرار کرده و از کمک‌های آنان بهره‌مند شوند زیرا بردن حضور مردم  و خیرین هیچ پیشرفتی حاصل نمی‌شود.

 

انتهای پیام/1303