ساخت مسکن محرومین و کمک به نیازمندان اولویت مسوولان در جمهوری اسلامی است

استاندار گیلان با گله‌مندی از مشکلات و خرابی‌های موجود در گیلان، گفت: در گیلان خرابی و مشکلات بسیار زیادی در حوزه‌های عمرانی وجود دارد ولی متأسفانه سبزی موجود در گیلان باعث غفلت در حوزه سازندگی در این استان شده است لذا باید اقدامات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

به گزارش مجله خبری تپـــور، استاندار گیلان پیش از ظهر دیروز در مراسم اختتامیه و تقدیر از عوامل اجرایی ساخت ۷۴۱ واحد مسکن مددجویی در سالن اجتماعات شهدای ناجا با بیان اینکه محرومیت با بیان اینکه باید از ظرفیت سپاه پاسداران در حل مشکلات اقتصادی و رفع محرومیت زدایی استفاده شود، اظهار کرد: سپاه پاسداران همواره در طول ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به محرومیت زدایی در کشور را سرلوحه امور خود قرار داده است.

اسدالله عباسی ساخت مسکن محرومین و کمک به نیازمندان اولویت مسوولان در جمهوری اسلامی و گیلان دانست و گفت: با تلاش و اهتمام مسوولان و سپاه پاسداران غبار محرومیت از کشور در حال رفع شدن است ولی برای دفع کامل باید تلاش بیشتری انجام شود.

وی با گله‌مندی از مشکلات و خرابی‌های موجود در گیلان افزود: در گیلان خرابی و مشکلات بسیار زیادی در حوزه‌های عمرانی وجود دارد ولی متأسفانه سبزی موجود در گیلان باعث غفلت در حوزه سازندگی در این استان شده است لذا باید اقدامات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

استاندار گیلان با تأکید بر لزوم توجه به نقش بسیج سازندگی سپاه پاسداران در رفع محرومیت زدایی و ساخت مسکن محرومین بیان کرد: بعد از دوران دفاع مقدس با تاسیس بسیج سازندگی اقدامات خوبی در راستای رفع محرومیت و ساخت مسکن محرومین انجام شده است که جای بسیار قدردانی دارد.

عباسی با اشاره به دلایل ناتمام ماندن بسیاری از پروژه‌های عمرانی در گیلان تصریح کرد: بسیاری از پروژه‌های ناتمام کشور به افرادی واگذار شد که فقط در فکر سو‌ءاستفاده و گرفتن بودجه بوده و هیچ تلاشی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی نکردند.

وی با بیان اینکه کشور در دولت گذشته بسیار گران اداره شده است، گفت: دولت در زمانی شروع به فعالیت کرد که شرایط اقتصادی کشور مناسب نبوده است زیرا ۵۵۰ هزار میلیارد اوراق مشارکت و قرضه به گردن دولت جدید افتاده است.

 

انتهای پیام/1303