در بررسی صلاحیت‌ها، از تضییع حقوق افراد جلوگیری شود

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت گزینش در علم مدیریت تأکید کرد که در بررسی صلاحیت افراد، ضمن صیانت و توجه به مصالح نظام اسلامی، از تضییع حقوق افراد جلوگیری شود.

استاندار گیلان با گرامیداشت ۱۵ دی‌ماه سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نهاد گزینش، به اهمیت بالای گزینش در علم مدیریت و توسعه نیروی انسانی اشاره کرد و گفت: پرهیز از افراط و تفریط، رعایت بی طرفی و نیز دقت عمل، از اصول مهم در امر گزینش است.

استاندار گیلان تعهد و تدین را بدیهی‌ترین مورد در گزینش افراد دانست و تصریح کرد: در سنجش صلاحیت ها باید بیش از هر چیز به صلاحیت عمومی افراد توجه داشت و پس از آن صلاحیت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد چراکه دانش تخصصی قابل ارتقاست اما صلاحیت عمومی برگرفته از سبک زندگی و منش افراد است.

عباسی بر لزوم تسریع در انجام امور محوله و پاسخ به استعلامات مربوطه تاکید کرد و افزود: در روند اجرای این امور باید دقت کرد تا تضییع حقوق افراد اتفاق نیفتد و از مصالح نظام اسلامی صیانت شود.

پانزدهم دی ماه سالروز صدور فرمان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل نهاد گزینش کشور است.

انتهای پیام/۱۳۰۳