در دیدار دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه؛

تمامی دستگاه‌ها مکلف به محرومیت‌زدایی در گیلان هستند

استاندار گیلان بر لزوم توزیع عادلانه امکانات و سرمایه‌های کشور برای استفاده همه مردم تأکید و همه دستگاه ها را به اهتمام و جدیت برای محرومیت‌زدایی در گیلان مکلف کرد.

به گزارش مجله خبری تپـــور، اسدالله عباسی امروز (چهارشنبه) در دیدار دبیر و معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه، محرومیت زدایی به ویژه در نواحی روستایی و حاشیه شهرها را مورد تأکید قرار داد و اظهار کرد: رویکرد دولت مردمی سیزدهم؛ توزیع عادلانه امکانات و سرمایه‌های کشور برای استفاده همه مردم است.

استاندار گیلان با بیان اینکه لازمه تحقق این مهم تلاش و مدیریت جهادی مسئولان است، گفت: به تمامی دستگاه های خدمت رسان تکلیف کرده ام که برای محرومیت زدایی اهتمام و جدیت لازم داشته باشند.

وی با قدردانی از تلاش های صورت گرفته این قرارگاه در گیلان در جهت ساخت مسکن محرومان و مددجویان، از آمادگی همه جانبه استان برای استمرار فعالیت های مرتبط با محرومیت زدایی خبر داد.

سردار سید ضیاالدین حزنی دبیر و معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه نیز در این دیدار، دیدگاه استاندار گیلان به مقوله محرومیت زدایی را ستود و با ارائه گزارشی از فعالیت های این قرارگاه در استان که شامل انجام فعالیت هایی در زمینه های ساخت مسکن محرومان، مددجویان و معلولان، تأمین جهیزیه، احداث مسجد و خانه عالم است، گفت: آمادگی لازم برای کمک به دولت در جهت اقدامات توسعه ای را داریم.

انتهای پیام/1303