همه ما موظفیم علامه مصباح را به مردم مخصوصا نسل جوان معرفی کنیم

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه علامه مصباح یزدی از سربازان مکتب فاطمی بوده است، گفت: هم علامه مصباح و هم سردار حاج قاسم سلیمانی از سربازان مکتب فاطمی هستند که یکی در میدان و دیگری در علم و هر دو ولایت مدارو مدافع واقعی حریم امامت و ولایت بودند

به گزارش مجله خبری تپـــور، حجت الاسلام سعید مهدوی شامگاه یکشنبه در مراسم نکوداشت سرداران بصیرت علمی و عملی آیت الله مصباح یزدی(ره) و شهید سردار سلیمانی
با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم  بعداز تسلیت ایام فاطمیه وسالگرد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و رحلت علامه مصباح یزدی، با بیان اینکه برگزاری این مجالس از شعایر الهی است، اظهار کرد: علامه مصباح یزدی بصیر علمی،عملی،و انقلابی بود و با تقوا و عدالت کامل زندگی کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه علامه مصباح یزدی مظلوم واقع شده است، گفت: علامه مصباح مظلومانه زندگی کرد واکنون نیز مظلوم واقع شده است ،علامه مصباح از شاگردان ارشد حضرت آیت الله بهجت بود که تمام اخلاق و رفتار و معنویت از استاد خویش بهره برده است.

وی با بیان اینکه علامه مصباح یزذی از سربازان مکتب فاطمی بوده است، گفت: هم علامه مصباح و هم سردار حاج قاسم سلیمانی از سربازان مکتب فاطمی هستند که یکی در میدان و دیگری در علم و هر دو ولایت مدارو مدافع واقعی حریم امامت و ولایت بودند.

مهدوی با تاکید بر اینکه دشمنان علامه مصباح را ترور شخصیتی می کردند، بیان کرد: از آن روزی که علامه مصباح یزدی مناظره و مبارزه با دشمنان و‌منافقین را شروع کردند ، دشمنان داخلی و خارجی ایشان را مانند استاد شهید مطهری ترور شخصیتی کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه امروز همه ما موظف و مکلف هستیم علامه مصباح را به مردم مخصوصا نسل جوان معرفی کنیم، تصریح کرد: روش و منش و نحوه زندگی علامه مصباح الگوی خوبی است برای بشریت چون ایشان از ائمه معصومین الگو گرفته ودر زندگی خویش بعنوان یک بنده خالص خدا در دنیای وانفسا پیش روی خود قرار داده است .

همچنین حجت الاسلام سلیمانی، امام جمعه لاهیجان ضمن بیان بخشی از زندگانی علامه مصباح یزدی، خاطرنشان کرد: این بزرگوار خدمات شایانی در پیشبرد اهداف نوین انقلاب اسلامی داشته است و باید سعی بیشتر شود تا جوانان و نوجوانان از سیره زندگی دنیوی و علمی ایشان بهره مند شوند.

انتهای پیام/1303