سردارشهید سلیمانی اسوه ایمان و رشادت در راه خدا و پرچم دار مقاومت است

استاندار گیلان با با اشاره به دومین سالروز شهادت سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: از مهم ترین دلایلی که حاج قاسم سلیمانی در اذهان مردم جاویدان شده، منش مردمی و اقدامات حمایتی او از محرومان در کنار تلاش در عرصه جهاد و مقابله با ظلم است.

به گزارش مجله خبری تپـــور، اسدالله عباسی ظهر امروز (یکشنبه) در رزمایش نهضت خدمت مومنانه که همزمان با سراسر کشور در گلزار شهدای رشت برگزار شد، شرکت کرد.

استاندار گیلان در حاشیه این مراسم در گفت وگوی زنده تلویزیونی با شبکه های سراسری سیما با تسلیت ایام فاطمیه و نیز تقارن سالروز شهادت سردار سلیمانی با این ایام؛ اظهار کرد: سردار سلیمانی اسوه عشق، ایمان و رشادت در راه خدا و پرچم دار مقاومت است.

وی با اشاره به دومین سالروز شهادت سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: از آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا در گیلان، مردم ولایت مدار استان با یاد سردار سلیمانی همچون دوران جنگ تحمیلی و با همکاری سپاه پاسداران و بسیج، کمک‌های مومنانه و خیرخواهانه خود را در قالب بسته های معیشتی برای محرومان اعطا کردند و امروز نیز درآستانه دومین سالروز شهادت سردار سلیمانی ، ۷۲ هزار بسته معیشتی آماده ارائه به محرومان است.

عباسی با بیان اینکه ارزش ریالی این تعداد بسته معیشتی افزون بر ۳۶ میلیارد تومان ااست، گفت: از مهم ترین دلایلی که حاج قاسم سلیمانی در اذهان مردم جاویدان شده، منش مردمی و اقدامات حمایتی او از محرومان در کنار تلاش در عرصه جهاد و مقابله با ظلم است.

وی با اشاره به روحیه مردمی و ارزشی سردار سلیمانی در امر مقاومت و اهمیت اشاعه اندیشه های آن شهید جاوید در جامعه، از برگزاری برنامه‌های فرهنگی متعدد در استان برای بزرگداشت مقام حاج قاسم سلیمانی خبر داد و از مردم استان خواست تا در این برنامه ها حضور پرشور داشته باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۳