به هیچ وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم، گفت: ما در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع سهمیه‌ بنزین را عدلانه کند که انهم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می شود تا آثار مثبت و منفی آن را دقیق و به صورت میدانی ارزیابی کنیم.

به گزارش مجله خبری تپـــور، آیت الله رئیسی، رئیس جمهور در جمع خبرنگاران در قم، اظهار کرد: درحال بررسی طرح هایی هستیم که نحوه توزیع بنزین را عادلانه کند.

رئیسی، با بیان اینکه در شرایط نامطلوبی دولت را تحویل گرفتیم، بیان کرد: در شرایط خاصی دولت را تحویل گرفتیم به‌طوری‌که حتی برای پرداخت حقوق مرداد کارکنان دولت با مشکل روبرو بودیم اما در این مدت بدون استقراض از بانک مرکزی حقوقها پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد سامانه‌ «بازرگام» اقدامی موثر و ضروری است، تصریح کرد: به لطف خداوند در بازار کالا کم نداریم و برای کنترل قیمت‌ها برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است.

رئیس جمهور با بیان اینکه، اتمام پروژه‌های نیمه تمام در کشور یکی از مهم‌ترین اهداف دولت سیزدهم است، گفت: تنها بخش دولت که اجازه کلنگ‌زنی دارد وزارت راه و شهرسازی است که باید طرح ملی مسکن را طبق قانون اجرایی کند.

رئیسی با تاکید بر اینکه ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم، گفت: ما در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع سهمیه‌ بنزین را عدلانه کند که انهم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می شود تا آثار مثبت و منفی آن را دقیق و به صورت میدانی ارزیابی کنیم.

 

انتهای پیام/1303