مدیریت سیاسی رهبر انقلاب در فتنه ۸۸ ستودنی است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اوضاع نابسامان کشور در فتنه ۸۸ گفت: تدبیر مقام معظم رهبری در فتنه ۸۸ مدیریت فضای کشور به جای مدیریت نظامی با کمک مردم اداره کرد و کشور را از پیچ سیاسی عبور داد.

به گزارش مجله خبری تپـــور، سید محسن دهنوی پیش از ظهر امروز در مراسم ۹ دی در سالن شهید آوینی اداره ارشاد اسلامی شهرستان رودسر با مروری به ماجرای سال ۸۸ و فتنه‌ای که با کمک دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی رخ داد، اظهار کرد: فتنه‌ای که سال ۸۸ در کشور ما رخ داد هر نظام سیاسی دیگری را در دنیا می‌توانست از پای بیاندازد اما با سیاست رهبر معظم صحنه تغییر کرد و شرایط به نفع کشور تمام شد.

وی با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری در ایام فتنه سال ۸۸ افزود: مدیریت سیاسی مقام معظم رهبری در اداره امور بی‌نظیر بود و توانست با فضاسازی و فرصت دادن به معاندین صف مردم را از آنان جدا و با کمک خود مردم به جای مدیریت نظامی با مدیریت مردمی آرام کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فتنه سال ۸۸ بزرگترین بحران سیاسی نظام انقلاب اسلامی بود، تصریح کرد: باید قدردان مدیریت سیاسی مقام معظم رهبری باشیم و همگی به آن افتخار کنیم و در مقاطع حساس دیپلماسی و سیاسی به ایشان اعتماد کنیم.

وی با اشاره به اینکه پس از فتنه ۸۸ ادبیات دشمن و غرب نسبت به نظام جمهوری اسلامی تغییر کرد و دشمن جریح شد،گفت: دشمن به خیال اینکه فضای داخلی اسزان اسلامی ثبات لازم را ندارد و می‌تواند به راحتی وارد کشور شود فشارهای تحریم‌ها را زیاد کرد و پشت همه این ماجراها آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیست بودند که صحنه کشور را هدایت می‌کردند.

دهنوی با اشاره به روی کار آمدن دولت حجت‌الاسلام رئیسی و در اختیار گرفتن کشور با اوضاع تورم بی‌سابقه، کاهش ارزش پول ملی کشور و خزانه خالی افزود: دولت جدید برای ساماندهی اقتصاد کشور و حوزه بین‌المللی برنامه‌هایی تعریف کرده و در این حوزه تلاش‌های خود را به کار گرفته است.

وی با بیان اینکه مذاکره‌کنندگان هسته‌ای در گذشته یاد گرفته بودند که همیشه از ایران امتیاز بگیرند، گفت: دولت جدید در حوزه هسته‌ای با اصلاح روند مذاکره روند درستی در پیش گرفته و امیدواریم اخبار خوبی در ماه‌های آینده از این مذاکرات شاهد باشیم.

سردار سلیمانی قوت رهبری و توان انقلاب بود

دهنوی با اشاره به شهادت رسیدن سردار سلیمانی به دست دشمنان کور دل بیان کرد: با به شهادت رسیدن سردار سلیمانی بخشی از توان ما در منطقه از بین رفت در واقع شهید سلیمانی قوت رهبری و توان انقلاب بود.

وی با اشاره به تلاش دولت جدید در راستای ترمیم روابط بین‌المللی و حل مشکلات موجود با کشورهای منطقه و همسایگان گفت: تلاش دولت احیای روابط کشورمان با همسایگان به جای نگاه به کشورهای غربی و موضع قاطع برای ورود نکردن به جنگ افغانستان است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش دولت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اصلاح سیاست‌های غلط تأمین بودجه کشور تصریح کرد: عدالت در بودجه و رفع تبعیض‌ها از برنامه‌هایی است که دولت آغاز کرده و تلاش می‌کند تا فشارها را از زندگی مردم کم کند همه موظفیم تا دولت را در انجام اقدامات درست یاری دهیم.

 

انتهای پیام/1303