آئین تکریم و معارفه شهردار آستانه اشرفیه برگزار شد

آئین تکریم و معارفه شهردار آستانه اشرفیه عصر امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات ارشاد شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد

به گزارش مجله خبری تپـــور، آئین تکریم و معارفه شهردار آستانه اشرفیه عصر امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات ارشاد شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.

سید عباس نورحسینی رئیس شورای شهر آستانه اشرفیه با اشاره به تعامل شورا برای انتخاب شهردار آستانه اشرفیه برای خدمت هرچه بیشتر به مردم، اظهار کرد: بعد از جلسات فراوان و بررسی رزومه داوطلبین سمت شهرداری با تعامل و نظر جمعی شورا توانستیم فردی پرکار، انقلابی و مردمی و آشنا به امور شهر برای این سمت و خدمت به مردم برای رسیدن به گام دوم انقلاب انتخاب کنیم.

ابراهیم نجفی نماینده مردم در مجلس شهرستان آ ستانه اشرفیه و بندرکیاشهر از انتخاب علی مقصودی به عنوان شهردار توسط شورای دوره ششم با ابراز خرسندی، بیان کرد: انتظار است که شهردار شهرستان با اجرا مصوبات شورا باعث انسجام شورا شود‌.

وی همچنین با اشاره به موافقت نامه و جذب اعتبار۳۷۰ میلیارد تومان از سازمان باز آفرینی خواستار همت شورا و شهردار شد و بیان کرد: عملیات اجرایی برای اختصاص این اعتبار نیاز به همت شهردا و شورا دارد و همچنین پیگیری مطالبات شهرستان چون پروژه پل کابلی و اصلاح ورودی شهرستان تا هم شورا و هم شهردار کارنامه قبولی از مردم دریافت کنند .

مسعود کاظمی مدیر کل دفتر اموری شهری و شوراهای استانی با بیان اینکه مدیریت شهری، یک دو امدادی است، تصریح کرد: ملاک ارزیابی حوزه شهرداری ها مدیریت شهری ، مردم و بودجه سنواتی دانست که این نشان از همت، همدلی و همراهی شورا و حوزه پرسنلی شهرداری است .

وی با اشاره به داشته های شهرستان آستانه اشرفیه، بیان کرد: موهبت آستان قدس آقا سید جلال الدین اشرف به عنوان مرکز گردشگری مذهبی و از آرامگاه استاد معین ، سپید رو ، محصولات کشاورزی که هرکدام ظرفیت برگذاری جشنواره های را دارد و انتظار است شهردار با همراهی شورا در توسعه شهری، امور فرهنگی ،اقتصادی ،گردشگری ،پسماند و دیگر مطالبات شهروندان همت داشته باشد.

در این مراسم از خدمات محمد دانش شکیب شهردار سابق و حمیده اسلامی سرپرست شهرداری قدردانی و علی مقصودی به عنوان شهردار جدید معارفه شد.

 

انتهای پیام/1303