حسین ذاکر استقامتی به عنوان سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه منصوب شد

آیین تکریم و معارفه فرماندار آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر عصر امروز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تپـــور، آیین تکریم و معارفه فرماندار آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر عصر امروز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان؛ حسین مصطفی پور با بیان اینکه خدمت به مردم بالاترین شأن است، اظهار کرد: فاصله بین مردم و مسئولان بسیار زیاد است که این فاصله بسیار نابخشودنی است و انتظار است مسئولان در کنار مردم و برای مردم باشند و فاصله را کم کنند.

وی با بیان اینکه پیوند بین امام و امت همیشگی است، گفت: دشمن در تلاش است است که مردم از انقلاب و نظام فاصله بگیرند ، مسئولین باید با بصیرت ضمن خدمت به مردم همواره هوشیارا به توطئه هادشمن باشند.

مصطفی پور استفاده از تمامی ظرفیت ها برای خدمت به مردم را ضروری دانست و بیان کرد: ضمن شناسایی ظرفیت های مهم شهرستان چون ظرفیت حرم آقا سید جلال الدین اشرف، کشاورزی ،دریا و از همه مهتر نیروی انسانی از آن ظرفیت ها برای خدمت بهتر و بیشتر به مردم بدون فوت وقت استفاده کنند.

فرماندار سابق شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر حمیدرضایی مردم را بهترین داور بر عملکرد مدیریتی خویش دانست و گفت: دوران مدیریتی بنده سخترین و بی سابقه ترین دوران خدمت بنده بود چرا که همراه با بیماری نو پدید کرونا درشرایط سخت تحریم، بود اما با تمام توان و اندوخته خود برای خدمت به مردم همت داشتم و قضاوت را بر عهده مردم گذاشته و هیچگونه دفاعی برای عملکرد خود ندارم .

وی در آخر از همه مردم، بازاریان، اصناف،فرهنگیان، کشاورزان، روسای ادرات و همه و همه بابت هرگونه قصور و کوتاهی درامر خدمت طلب حلالیت داشت .

فرماندار جدید شهرستان حسین ذاکر استقامتی؛ خدمت به مردم شهرستان را توفیق دانست و تصریح کرد: در آستانه اشرفیه لازم است سند توسعه همه جانبه در زیر ساختارهای عمرانی ،اقتصادی، سیاسی ،اجتماعی، اقتصادی گزارش شود و درصورت وجود این سند باید بازنگری شود .

وی تدوین سند توسعه در بخش مرکزی و بندرکیاشهر را برای کسب رضایت مردم ضروری دانست و گفت: برای شناسایی ظرفیت های بالقوه و به فعلیت درآوردن نیازمند سند توسعه است تا با برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شاخص های اقتصادی، عمرانی ، اجتماعی ،سیاسی ارتقا یابد که برآیند ارتقای این شاخص ها رضایت مردم است .

در ادامه از سوی اسدالله عباسی استاندار گیلان، حسین ذاکر استقامتی به عنوان سرپرست فرمانداری آستانه اشرفیه منصوب شد و از زحمات حمیدرضایی تقدیر و تشکر شد.

 

انتهای پیام/1303