نخستین نشست تخصصی بانوان بسیج رسانه استان با رئیس شورای شهر رشت/تفاهم‌نامه پیرامون مطالبات صنفی خبرنگاران مابین بسیج رسانه و شورای شهر رشت امضا می‌شود

تفاهم‌نامه پیرامون مطالبات صنفی خبرنگاران مابین بسیج رسانه و شورای شهر رشت امضا می‌شود

به گزارش مجله خبری تَــــپور، محدثه فردی عصر امروز در دیدار بانوان بسیج رسانه گیلان با رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر لزوم حمایت مدیریت شهری از خبرنگاران اظهار کرد: نشست امروز با رئیس شورای شهر رشت نخستین نشست با یکی از مسؤولان حوزه مدیریت شهری است و این را به فال نیک می‌گیریم و از ریاست شورا بابت پذیرش این دیدار تشکر ویژه داریم.

مسؤول بانوان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه امیدواریم چنین نشست‌هایی تداوم داشته باشد، افزود: همکاران رسانه‌ای سال‌ها در این حوزه مشغول فعالیت هستند و همواره در تمامی جلسات گوش شنوایی برای مسؤولین بوده‌اند و قصدمان از این دیدار طرح مشکلات رسانه‌ها با رئیس شورای رشت است.

وی به‌ عدم امنیت شغلی، نداشتن حقوق ثابت و بیمه به عنوان مشکلات فعالان حوزه رسانه اشاره کرد و گفت: معتقدیم بخشی از این مشکلات با همراهی حوزه مدیریت شهری قابلیت برطرف شدن دارد که از آن جمله می‌توان به استفاده از ظرفیت و توانمندی خبرنگاران در حوزه روابط عمومی‌های شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری رشت بر اساس یک تفاهم نامه اشاره کرد.

مسؤول بانوان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه در هر شغلی یکسری خدمات رفاهی به پرسنل ارائه می‌شود، بیان کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا خبرنگاران بتوانند طبق هماهنگی‌های انجام شده توسط حوزه مدیریت شهری رشت از تسهیلات کم بهره، بهره‌مند شوند.

فردی با تأکید به اینکه بخش عظیمی از جامعه خبرنگاران در گیلان را بانوان تشکیل می‌دهند، افزود: خبرنگاران همواره به دنبال دغدغه‌های مردم هستند و کمتر به مشکلات خودشان می‌پردازند و امیدواریم با همراهی مسوولان این دغدغه‌ها برطرف شود.

انتهای پیام/۱۳۰۲