رژیم صهیونیستی در پایین‌ترین شرایط امنیتی ۸۰ سال گذشته خود قرار دارد

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن در خط آخر قرار گرفته است، گفت: دشمن آخر در خط است و داد و فریاد رسانه‌ای آنان با ابتکارات مدیران ما در رفع مشکلات معیشتی مردم رنگ می‌بازد و سپاه پاسداران با نگاه دقیق مسائل نظامی را پیگیر می‌کند.

به گزارش مجله خبری تپـــور، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره هزار و ۲۶۹ شهید تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک سپاه پاسداران در لنگرود با اشاره به تئوری هزار ضربه چاقو صهیونیستی ها، اظهار کرد: این تئوری یعنی وضعیت صهیونیست‌ها نسبت به ۸۰ سالی که فلسطین را اشغال کرده در پایین‌ترین شرایط امنیتی قرار دارند.

سردار رمضان شریف با بیان اینکه این پیامد خون شهیدان و دستاورد محور مقاومت و ایستادگی مردم ماست، تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند با برجسته سازی نداشته‌های کشور یاس و ناامیدی را در کشور حاکم کند، اما این در حالیست که میزان موفقیت‌ها و شرایط امروز کشور در مقایسه با اول انقلاب بسیار متفاوت است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر زیرساخت‌های دفاعی و مستحکم جمهوری اسلامی و تربیت کادر متخصص و متعهد در کشور، گفت: دشمن تلاش می‌کند وضعیت کشور را بحرانی نشان دهد، اما در گام دوم انقلاب شاهد بروز استعداد‌های ویژه ملت ایران خواهیم بود.

شریف با اشاره به موازنه دنیا، تصریح کرد: کسی که قدرت نداشته باشد نمی‌تواند امنیت ملت و کشور خود را تامین کند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار تمام حافظ آسایش، آرامش و امنیت ملت ایران است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران متصل به لطف الهی است، گفت: سپاه به لطف اتصال دائمی به ولایت و اجرایی کردن تدابیر، ولی فقیه بدون توجه به جریانات سیاسی، درصدد قدرتمند کردن ایران اسلامی است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دغدغه فرماندهان سپاه، رفاه، آسایش و امنیت مردم است، بیان کرد: سپاه میدان دار حل مشکلات بزرگ کشورست و ما به آینده روشن کشور ایمان داریم.

رمضان شریف با اشاره به اینکه دشمن در خط آخر قرار گرفته است، تصریح کرد: دشمن آخر خط است و داد و فریاد رسانه‌ای آنان با ابتکارات مدیران ما در رفع مشکلات معیشتی مردم رنگ می‌بازد و سپاه پاسداران با نگاه دقیق مسائل نظامی را پیگیر می‌کند.

مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جان فشانی نیرو‌های تیپ مخصوص میرزاکوچک خان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع مقدس و دفاع از حرم گفت: نقطه قوت این تیپ دلاور اینست که اکثر پرسنل آن در جریان دفاع از حرم خوش درخشیدند.

سردار شریف با ییان اینکه همه رزمندگان و شهدا بزرگترین آرزویشان ذکر نام مبارک فاطمه زهرا بوده و هست، تصریح کرد: علمدار پاسداران، سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی است که ارادتش به حضرت فاطمه زهرا (س) مثال زدنی است.

وی بزرگترین با اشاره به این که  نماد ملت ایران را پیروی از اهل بیت (ع) است، بیان کرد: یکی از روایت‌های مهم در آیین‌های گرامیداشت شهدا، موضوع دفاع مقدس و نقش شهیدان در این دوران است و اگر این رخداد بسیار مهم، خوب بیان نشود به سرعت توسط دستگاه تبلیغاتی دشمن با بهره گیری از تکنیک‌های هدایت افکار عمومی به ضد ارزش تبدیل خواهد شد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شکل کار دشمن این است که رخداد بزرگ انقلاب اسلامی را به ضد خود تبدیل کند، تصریح کرد: در دوره‌ای که ۱۳۰ هزار مستشار آمریکایی بر تمام شئونات کشور حاکم بودند و ثروت کشور در اختیار آمریکایی‌ها بود امام راحل به پشتوانه اسلام و به برکت شجاعت ، مقاومت و ایستادگی ملت این کشور را از حلقوم آمریکایی‌ها بیرون کشید و به صاحبان اصلی آن که همان مردم هستند سپرد و حالا آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند از در که بیرون رفتند از پنجره وارد شوند.

سردار شریف با اشاره به وضعیت روستا‌ها قبل از دوران انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی به رغم توطئه‌های رنگارنگ دشمن توانسته خدماتی به مردم ارائه کند که در نوع خود بی سابقه است و گازرسانی به ۹۶ درصد مردم و برق رسانی به ۹۹ درصد از جمعیت کشور تنها بخش‌هایی از این دستاوردهاست.

وی با بیان این که اقدامات پزشکی، درمانی و توریست درمانی در کشور نیز در حال شتاب گیریست، اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی و دشمنان انقلاب اسلامی موجب شده که دشمن قادر به کوچک‌ترین حرکت نظامی علیه مردم نباشد.

 

انتهای پیام/1303