نقشه راه فرمانداران، حضور در میان مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنان باشد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه همه مسئولان شأنی جز نوکری مردم ندارند، گفت: امروز رئیس جمهوری ما، فرد میدانی است بنابراین بخشداران و فرمانداران باید حتما میدانی باشند و محل دفتر کار فرمانداران و بخشداران باید در میان مردم باشد نه پشت میز، چرا که فرصتی برای از دست دادن نداریم.

به گزارش مجله خبری تَپـــور حسین مصطفی‌پور امروز (پنجشنبه) در مراسم تودیع فرماندار سابق و معارفه سرپرست فرمانداری املش با قدردانی از فرماندار سابق املش، اظهار کرد: آیت الله رییسی در شرایط سختی دولت را برعهده گرفت و کوشش شده تا از نظر همه کارشناسان بهره گرفته شود و ایشان هدفی جز کمتر کردن مشکلات و آلام مردم ندارد.

وی با اشاره به اهداف دولت سیزدهم، بیان کرد: هدف اول ایشان واکسیناسیون مردم بود که در این حوزه ، جزو کشورهای با پیشرفت مناسب در حوزه واکسیناسیون هستیم و در 100 روز اول به این وعده عمل شد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه همه مسئولان شأنی جز نوکری مردم ندارند، تصریح کرد: امروز رئیس جمهوری ما، فرد میدانی است بنابراین بخشداران و فرمانداران باید حتما میدانی باشند و محل دفتر کار فرمانداران و بخشداران باید در میان مردم باشد نه پشت میز، چرا که فرصتی برای از دست دادن نداریم.

مصطفی‌پور با تاکید بر اینکه اقدامات ما باید اثرگذار باشد و عملکرد ها خروجی داشته و حلال مشکلات مردم باشد، خطاب به سرپرست فرمانداری املش، گفت: واسطه شما با مردم باید کم شود و در وسط مشکلات مردم باشید چرا که احساس همدردی مسئولان با مردم، راه گشاست و یکی از مشکلات ما ایجاد فاصله میان مردم و مسئولان است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با بیان اینکه هدف ما باید کم کردن مشکلات مردم باشد، بیان کرد: حضور شما در میان مردم یک نقشه راه باشد و رسانه‌ها نیز به عنوان زبان گویای مردم، مشکلات را پیگیری کنند تا با کار علمی و درست، بتوانیم مشکلات شهرستان املش را کم کنیم.

در پایان این مراسم؛ حکم انتصاب مختار رضایی به عنوان سرپرست فرمانداری املش که از سوی دکتر عباسی استاندار گیلان صادر شده، به او اعطا شد. رضایی در کارنامه خود سرپرستی فرمانداری رضوانشهر، معاونت فرمانداری شهرستان ماسال و مسئولیت امور اجتماعی و انتخابات فرمانداری شهرستان سیاهکل را دارد.

پیش از او؛ محمد رنجبر نیاول فرماندار شهرستان املش بوده است.

انتهای پیام/1303