شمار بیماران جدید کرونایی در گیلان همچنان رو به کاهش است

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تعداد بیماران کرونایی در استان، گفت: 45 بیمار کرونایی جدید شبانه‌روز گذشته در بیمارستان‌های استان گیلان بستری شدند و 52 بیمار کرونایی نیز به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند.

به گزارش مجله خبری تپور، فردین مهرابیان امشب در جمع خبرنگاران در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان گیلان اظهار کرد: ۲۰۴ بیمار کرونایی در حال حاضر در بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تعداد بیماران کرونایی در استان، گفت: ۴۵ بیمار کرونایی جدید شبانه‌روز گذشته در بیمارستان‌های استان گیلان بستری شدند و ۵۲ بیمار کرونایی نیز به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند.

مهرابیان با بیان اینکه ۱۳ نفر از بیماران کرونایی به تازگی به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان گیلان منتقل شده‌اند، تصریح کرد: ۵۱ نفر از بیماران کرونایی در بیمارستان‌های استان گیلان در شرایط مساعدی نبوده و بدحال هستند.

وی با تاکید بر ضرورت تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، تصریح کرد: مردم باید همچنان دستورالعمل‌های بهداشتی و زدن ماسک را رعایت کرده و از عادی‌انگاری و سهل‌انگاری نسبت به بیماری کرونا دوری کنند.

۱۴ شهرستان استان گیلان در حال حاضر در رنگ‌بندی آبی کرونایی و ۳ شهرستان رودبار، آستارا و رودسر که هر ۳ مبادی ورودی استان هستند، به دنبال حضور مسافران از اقصی نقاط کشور در وضعیت زرد هستند.

 

انتهاب پیام/۱۳۰۳